NÄDALA TAROSKOOP | Hoidu kiusatuste eest ja tee teadlikke valikuid

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on õnneratas ja saatan. Nüüd pead olema tähelepanelik, sest sinu teele võivad ilmuda kiusatused. Samuti võid kokku puutuda mingit laadi sõltuvuste või eksiteele juhatamistega. Võib ilmneda, et miski, milles olid üsna kindel, osutab valeks või ebakindlaks. See kõik toob omakorda kaasa suuri muutusi ja elulisi pöördeid.

Suhete osas peaks nüüd hoolega jälgima oma valikuid. On sinu enda otsustada, mida sa oma elus soovid ning millega või kellega end seod. Ära mine esimese emotsiooniga kaasa, sest kirg ja kuumad tunded võivad kaduda sama kiiresti kui need tekkisid. Lase oma südamel rääkida, enne kui teed oma armuelu edasise käekäigu osas mõne kaaluka otsuse.

Töö- ja rahaasjade osas kerkivad nüüd üles küsimused, mis on seotud sellega, kas sinu töö pakub midagi ka sinu hingele või oled oma töökohavalikul lähtunud vaid saadavast kasust või palganumbrist. Ära ütle jah neile asjadele, mille osas sa ei tunne, et see on õige. Võta endale mõtlemisaega, sest need asjad, mis sinu ellu peavad tulema, ei kao kui sa kohe ja üleöö otsust ei tee.

Tervise osas tasub nüüd jälgida hoolikalt, et sa ei kipuks oma elus millegagi liialdama. Olgu see töö, sport, toit, seks või mõnuained. Nüüd on oht, et erinevad kiusatused kerkivad su teele, seega pead oma südame kõvaks tegema ja ütlema ei neile asjadele, mille kohta sa tead, et need ei mõju sulle hästi.

NÄDALA ÜLEVAADE 14.06 – 20.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead endale tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvaline jalgealune ja stabiilsus. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate viis. Praegu meenutab universum jõuliselt sulle, et sinu enda võimuses on näha elu kas rõõmsates või hoopis hallides toonides – kõik sõltub sellest, kuhu sätid oma fookuse. Ära kurvasta liigselt kõige selle pärast, mida sul ei ole või mida sa ei saa. Vaata asju realistliku pilguga ning keskendu positiivsele oma elus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise tundlikum kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. Jätad vana ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Selleks, et elada ja armastada kogu hingest, pead sa leidma kontakti oma tõelise minaga

Ilona Karula: Me teeme enese jaoks parimaid valikuid läbi tunde, aga ellu viime unelmaid läbi mõistuse

Mitte keegi ei pea sulle õnne andma, sina ise oled oma õnne sepp ja allikas

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.