NÄDALA TAROSKOOP | Hoia end teadlikult hirmuenergiast eemale

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade kuus ja mõõkade üheksa. Praegu tasub enda meeleolu ja mõtteid väga hoolikalt jälgida. Kui sa suudad end hoida eemal negatiivsetest tunnetest ja ei loo iseendale või teistele läbi oma sõnade mustreid, millesse kinni jääda või mis tõmbab energia alla, siis oled juba poolel teel võidu poole. Praegu on kõikjalt saabumas kõhkluste, hirmu ja ärevuse energiat. Seda saab nii läbi sotsiaalmeedia, uudistekanalite, kui ka läbi sõprade-tuttavate. Katsu mitte paanikaga kaasa minna. Tee kasvõi igapäevaselt nö rituaale, mis sind rahustavad ja sinu mõtteid tasakaalustavad.

Tervisele mõeldakse praegu väga palju. Meie seas on palju neid, kes kardavad viiruseid ja haigestumist. Samuti tuntakse hirmu oma töökoha, rahalise olukorra, laste ja vanemate tervise osas. Kõik see igapäevane muretsemine ja stress, mis sinu ümber on, mõjutab meeleolu ja enesetunnet. Isegi kui suudad ise hoida end tasakaalukana, siis pidevalt tunned, kuidas välised mõjutajad sind proovile panevad. Praegu ei olegi teha muud, kui teadlikult tegeleda oma meelerahu eest hoolitsemisega. Füüsiline tervis on küll väga tähtis, kuid praeguse info foonil tuleks isegi rohkem hoolitseda oma mõttemaailma eest. Sügis on käes, meie ümber on rohkem pimedust. Meeleolu madaldub sügisel nagunii kergemini kui muul ajal. Seega, luba endale iga päev midagi, mis sulle rõõmu teeks. Loo enda ümber õdusust. Naudi veel värvilisi lehti, kuni neid on. Süüta kodus küünlad, et luua mõnusam meeleolu. Räägi oma lähedastega. Ole ise toeks ja lase ka iseennast aidata läbi oma tunnete ja mõtete jagamise.

Suhete osas on sel nädalal vaja olla paindlikum kui muidu. Inimesed kipuvad olema närvilisemad ja pinged võivad muutuda üsna lihtsalt teravaks. Katsu iseennast jälgida. Enamasti tekivad ebakõlad teistega siis, kui sa ise ei tunne end hästi. Praegu on oma meeles harmoonia hoidmine keeruline. Meie ümber on palju erinevaid ja ka eksitavaid emotsioone. Nendega kaasa minemine on väga kerge. Selle pinnalt aga võivad tekkida illusioonid, hirmud ja kõhklused. Kõik see aga muudab suhted pingeliseks. Võid isegi tunda, et enda arust oled üsna rahulik ja tasakaalus, kuid siis järgmisel hetkel plahvatad. Emotsioonid võivad hetkel väga kiirelt üles ja alla liikuda. Jälgi end kõrvalt ja kui tunned, et hakkad üle keema, siis anna endale aega, et rahuneda, enne kui edasi räägid või toimetad.

Tööalaselt ei peaks tulema mingeid suuremaid muutusi, kuid hoolimata sellest võid tunda väsimuse ja tüdimuse märke. Samuti võivad kimbutada keskendumisraskused. Mõtled ka aina enam rahaga seotud teemadele. Muretsemine sind ei pääst, peaksid paika panema konkreetse ja reaalse plaani, kuidas oma finantsasju korraldada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Rahulikku ja positiivset nädalat!

Seotud