NÄDALA TAROSKOOP | Hinda vääriliselt seda, mis sul juba olemas on!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 18.09 – 24.09

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate neli ja karikate kuningas. Sel nädalal tuleb sul tegeleda teemadega, mis on seotud sinu puudusteadvuse ja maise külluse vahel tasakaalu leidmisega. Sa oled oma fookuse viinud suuresti teemade peale, mille osas oled rahulolematu. Keskendud sellele, mida sul ei ole ja mis muudab sind rahulolematuks. See aga paneb sind ligi tõmbama veelgi rohkem samasugust energiat. Vaata oma elu uue pilguga, hinda vääriliselt olemasolevat ja sa näed kui palju on sul sellist, mille üle olla tänulik ja rõõmus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Tunnetad, et sind ümbritsev atmosfäär on jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning oma seisukohti kaitsma. Katsu vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade neli. Tunned, justkui keegi tõmbaks sinu elus hetkel käsipiduri peale. Sa oled sunnitud hoogu peatama, sinu ettevõtmised ei liigu nii hoogsalt kui plaanisid ning üldse tunned, et oled justkui pealesunnitud rahu seisundis. Selleks, et asjad taas laabuksid, pead enda elu üle veidi mõtlema ning tegelema selle ühe teemaga, mis sul hingerahu saada ei lase.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma enda jaoks tundmatusse tulevikku. Sul on tegelikult olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu ning tasakaal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Praegune aeg muudab sind tundlikuks ja intuitiivseks. Pinnale kerkivad emotsioonid ja alateadvuse varjatud saladused. Võid tunda, kuidas sinu meeleolud kõiguvad ja kalduvad ühest äärmusest teise. Selleks, et mitte lasta end tunnetekeerisel kaasa viia, tuleb sul leida endas rahu ja kannatlikkus, mis laseks sul näha ja tunnetada asjade ning olukordade tõelist tähendust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Sa puutud nüüd kokku kriitikaga, mille suhtes tunned, et pead end igati kaitsma. See suudab kõigutada sinu eneseusku ning sellest tulenevalt tunned, et meeleolu võib kohati langeda. Leia endas sisemine jõud ja lase end teiste arvamusest kõigutada nii vähe kui võimalik, sest ainult nii saad jääda iseendaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab päike. Nüüd peaks küll kõik, mida ette võtad, laabuma ladusalt ning tooma sulle kasu, edu ja rõõmu. Universumi jõud on sinu poolel ja seega pole praegu ka oma suurimate unistuste ellu viimine sinu jaoks keerukas. Inimsuhted laabuvad praegu eriti sujuvalt, seega kui sul on vaja klaarida kellegagi vanu võlgu, siis just nüüd on hea aeg suhete silumiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Nüüd on sinu elus tugevalt esiplaanil armastuse ja suhetega seotud teemad. Kui sa ootad oma ellu armastust või oled just kohanud kedagi erilist, siis ootab sind ees hea aeg. Kui oled aga juba kindlas suhtes, siis saad samuti tunda suurt rõõmu ja rahulolu oma suhete harmoonilise hetkeseisu üle. Selleks, et tunda oma suhtest suuremat rõõmu, tasub meeles pidada, et igaüks on indiviid oma iseloomu, soovide ja ootustega. Kui seda aktsepteerida ja austada, siis laabuvad suhted laitmatult.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Oled ettevõtlik, enesekindel ja sa ei karda riskida. Enamasti oled väga osav selles, mida teed, kuid siiski tasub ettevaatlik olla liigse enesekindluse suhtes. Käidav tee on sinu jaoks võõras ning see tähendab, et võiksid siiski kuulata ümbritsevate nõuandeid ja ka iseenda sisehäält. See hoiab sind kiirustamisest tekkida võivate õnnetuste eest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Oled nüüd justkui õpipoiss, kes peab omandama uusi oskusi ja nippe, et muutunud oludega toime tulla. Isegi kui on kiire ja oled paljude erinevate asjadega hõivatud, peaksid sa eelkõige keskenduma detailidele. Just esmapilgul ebaolulised nüansid võivad saada pikemas perspektiivis selleks, mis mõjutavad kogu asjade käiku.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Tunned, et oled võimekas ja asjad õnnestuvad sinu käe alla suurepäraselt. Praegu on hea aeg igasuguste projektide alustamiseks, plaanide tegemiseks ja läbirääkimiste pidamiseks. Kui oled eelnevalt häid ideid vaid peas mõlgutanud, siis nüüd pead küll härjal sarvist haarama ja oma mõtted teoks tegema.

Loe lisaks: TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud