NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanile tõusevad kontrolli ja usaldusega seotud küsimused

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 13.11 – 19.11

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kuus ja müntide neli. Selleks, et sinu elu toimiks ladusalt, vajad sa tasakaalu. Nüüd kerkivad sinu jaoks üles küsimused, mis on seotud usalduse, kontrolli, andmise ja saamisega. Kui oled püüdnud hoida oma tundeid vaos või proovinud kontrollida end ümbritsevate mõtteid või tegusid, siis nüüd näed, et see pole tegelikkuses võimalik. Ainus, mis on sinu kontrolli all, on sinu enda emotsioonid ja käitumine. Alusta sellest, et üritad mõista, paned end teiste olukorda ja ei mõista hukka. Kui jagad headust enda ümber, siis see tuleb ringiga sinu juurde tagasi. Kindlasti tasub aga meeles hoida seda, et kui teed head, siis ära muutu märterlikuks ega ära tee head nö jõuga. Tihti ei ole see, mida sina näed parima valikuna või heateona see, mida teine inimene soovib. Leia enda oskus näha reaalsust ja tõelist pilti. Tee head aga ära unusta iseenda. Kõige aluseks on tasakaal.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Kui tunned, et sind ümbritsevad segased tunded, keerukad tingimused või suhted ümbritsevatega on pingelised, siis sel nädalal saad positiivse impulsi osaliseks, mis juhatab sind parema tuleviku suunas. See ei tähenda, et asjad üleöö heaks muutuvad ja probleemid nõiaväel lahenevad, kuid hakkad pisikeste sammude haaval siiski lahenduseni jõudma. Sa suudad näha suuremat pilti, oled avatud kommunikatsioonile ja sinu meel hakkab tasapisi rahu leidma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatuteks muutusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Sul on võimalus oma plaanide ja ideedega jõudsalt edasi liikuda. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südame ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis. Nüüd on mõistlik keskenduda ka detailidele, et kõik, mida teed oleks täiuslik.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks, mis paneb su hinge hõiskama.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind pigem väsitavad. Eelistad olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Sinu elus on esikohal emotsioonid – suudad iseenda vajadusi ja tundeid selgelt väljendada, mõistad teisi ja oled äärmiselt empaatiavõimeline. Sinus on hoolivust, kaastunnet ja hellust ning sa ei ole kitsi ka seda oma lähedastele jagama. Ava julgelt oma süda, sest headus sünnitab headust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas. Ole tark ja kuula oma südant, see juhib sind õigele teele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Loe lisaks: 13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Novembri Sõnum | Millega sa kokku kuulud? Karma sidemete integreerimine

Maagilised laused: kas positiivsed afirmatsioonid tõeliselt töötavad?

Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud