NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanil on tunnetega, suhetega ja suhtlemisega seotud teemad

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on armastajad ja karikate üheksa. Nüüd on esiplaanil tunnetega, suhetega ja suhtlemisega seotud teemad. Puutud kokku enesearmastuse küsimustega, mis panevad sind mõtisklema, kui palju sa end väärtustad ja endast hoolid. Kui palju lubad endale midagi sellist, mis sulle tõesti naudingut pakub ja rahuldust toob. Samuti võimendub nüüd suhete teema. Armusuhetes pööratakse rohkem tähelepanu sellele, et olla ise rohkem rahul ning et ka kallimaga suhe oleks harmoonilisem. Kui see seda ei ole, siis on praegu suurepärane aeg, et teha muutusi ja hakata oma elus uuel ja paremal rajal astuma.

Armastuse osas tasub nüüd eelkõige iseendasse vaadata. Sinu armuelu saab olla just nii suurepärane, kui hea on sinu suhe iseendaga. Kui sa end armastad ja enda vastu aus oled, siis saad sama vastu ka väljastpoolt. Luba endale parimat, sest sa oled seda väärt. Kui viibid situatsioonis, mida sa kohe muuta ei saa, siis katsu endale leida midagi, mis lubab sul tasapisi tunda end järjest paremini. Nii suudad ka oma elu parandada ja näha võimalusi, kuidas enda ellu tõelist armastust tõmmata.

Töö- ja rahaasjade osas võid nüüd tunda, et oled kuidagi hajameelne, mõtetega mujal või vajad lihtsalt pisut puhkust. Sa peaksid endale selgeks tegema, mis on sinu siht ja mida pead tegema, et selle suunas liikuda. See aitab su motivatsiooni hoida. Samuti tasub nüüd rahaasjadel hoolikalt silm peal hoida, et mitte liiga kergekäeliselt kulutada nendele asjadele, mida sa ehk päriselt ei vaja.

Tervise osas peaks see nädal tooma positiivseid uudiseid. Leiad kergesti motivatsiooni ja teotahet, et enda eest hästi hoolitseda. Praegu on lihtne vabaneda erinevatest uskumustest ja kammitsatest, mis sind varem on enda küljes hoidnud. Kui oled end piitsutanud selle tõttu, et sa ei toitu piisavalt tervislikult, ei liigu piisavalt või ei suuda õigel ajal magama minna, siis nüüd suudad ühtäkki võtta kõike rahulikumalt ning lihtsalt kuulad oma keha.

NÄDALA ÜLEVAADE 17.05 – 23.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Praegu on sinu elus kõige olulisem tasakaalu leidmine. Olgu see siis töö ja kodu vahel, treeningu ja puhkamise vahel või selle vahel, kuidas sa annad oma aega ja energiat teistele ning kui palju panustad iseendasse. Kui leiad tasakaalu, siis suudad nüüd suuri asju korda saata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema, kuid nüüd on saabunud aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna ja vähese motivatsiooniga, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliset oluline, millele sa ei peaks tegelikult oma aega ja energiat raiskama.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Tunned, justkui keegi tõmbaks sinu elus hetkel käsipiduri peale. Sa oled sunnitud hoogu peatama, sinu ettevõtmised ei liigu nii hoogsalt kui plaanisid ning üldse tunned, et oled justkui pealesunnitud rahu seisundis. Selleks, et asjad taas laabuksid, pead enda elu üle veidi mõtlema ning tegelema selle ühe teemaga, mis sul hingerahu saada ei lase.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele avaneda. Võta vastu ja jaga teistele kõike head, mida universum su teele saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Imelist nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel ja kaupluses Muusa SUPERSOODSA HINNAGA!


Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.