NÄDALA TAROSKOOP | Enne kui tegutsema asud, tee endale selgeks, mis on sinu tõeline eesmärk

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 11.09 – 17.09

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad poodu ja sauade rüütel. Alanud nädalal tunned, et oled teelahkmel, kus pead otsustama, mida edasi teha. Oluline on anda endale piisavalt aega, et tutvuda kõikide detailidega ning samuti tuleb sul endale selgeks teha, kas see eesmärk, millele kavatsed pühenduda on ikka tõesti sinu aega ja pingutust väärt. Kui jõuad endas selgusele, siis pühendu kirglikult oma visioonide elluviimisele, sest just usk ja selle nimel kirglik tegutsemine viivad sind soovitud eesmärkideni.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Hoolimata sellest, et sinu elu peaks olema kindel ja tasakaalus, tunned ometi, et pead end kaitsma väliste rünnakute eest. Kipud laskma end liigselt mõjutada tühistest asjadest ning inimeste juttudest. Proovi kasvatada endale ümber kaitsekilp ja säilitada meelerahu ka siis, kui sinu ümber märatsevad tunnetetormid. Pead vältima ka igasuguste intriigidega kaasa minemist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade paaž. Nüüd ootavad sind ees suuepärased võimalused alustada oma elus uut etappi, teha muutusi või leida oma elu armastus. Kõik algused on praegu peidus selles, kas julged haarata kinni sinu ellu saabunud ootamatutest võimalustest või ei. Kui soovid muutusi, arenguid ja imelisi juhtumisi, siis astu mugavustsoonist välja ja pane end proovile.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maag. Tunned, et oled oma elu peremees ja suudad kontrollida kõiki eluvaldkondi, milles osaled. Sa oled saavutanud piisava sõltumatuse ja iseseisvuse, mis lasevad sul oma visioone ja plaane ellu viia ning eesmärkide saavutamisest rahulolu tunda. Sa ei karda ka riskida ning olla üdini aus ja otsekohene, katsu ainult kõige selle juures säilitada empaatiavõime ja heatahtlikkus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Keskendud nüüd tavalisest enam pere, laste ja kodu teemadele. Sa hoolitsed selle eest, et sinu kodune õhkkond oleks harmooniline ja armastav. Ka armastuse ja seksuaalsusega seotud teemad on praegu sinu elus aktiveerunud. Hea aeg perelisa planeerimiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa oled kohati segaduses ega tea isegi täpselt, mida sa soovid. Tundub, et elu pakub sulle küll üht-teist, kuid see pole hoopiski see, mida oled oodanud. Ehk aitab sind see, kui sa nii jõuliselt ei klammerduks oma nägemuse külge, vaid oleksid paindlikum ning prooviksid vahelduseks ka midagi sellist, mida ise esmapilgul valinud ei oleks.

Loe lisaks: SEPTEMBRI SÕNUM: enese kehtestamine loob ruumi armastusele

ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS | Mida toob mihklikuu armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud