NÄDALA TAROSKOOP | Ees seisavad üllatused ja elu ootamatud keerdkäigud

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kümme ja päike. Ees on ootamas mitte just kõige lihtsam aeg. Nüüd võid kogeda takistusi, keerukaid inimesuhted ja seda, et asjad ei lähe hoopiski nii nagu oled lootnud. See kõik võib sinus tekitada tunnet ja soovi hakata kiiresti midagi muutma, või asju tagant tõukama, et saavutada soovitud tulemust. Ära lase meeleolul langeda ega ära satu paanikasse. Kuigi see nädal ei tõota tulla lihtne, siis lõpptulemusena näed, et hoolimata sellest, et asjad ei läinud nii nagu soovisid, pöörduvad olukorrad ikkagi sinu kasuks. Ära kiirusta ega muretse. Võta neid situatsioone lihtsalt kui kannatlikkuse õppetunde. Jäädes rahulikuks märkad nii mõndagi enda jaoks olulist. Ära suru läbi ühtegi teemat, mis ei taha toimida. Ennekõike küsi iseendalt, milleks sul seda üldse vaja on ja kas see on sulle tõesti parim antud hetkel. Võta päev korraga ja leia kindlasti igast hetkest enda jaoks ka midagi positiivset, mille üle saad heameelt ja tänulikkust tunda. Nii ei lase sa meeleolul langeda ning suudad jääda igas hetkes kohale. Lõpuks tuleb sinu jaoks päike välja sealt, kust sa poleks oodanudki.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd tuleb sul teha endale selgeks, mida sa elus tahad ja miks sa seda tahad. Kui see on selge, siis jää endale kindlaks ning ära loobu oma unistustele järgnemast. Kindlasti pead meeles pidama seda, et jääksid enda vastu lõpuni ausaks. Paljud probleemid elus tekivadki just sellest, et ei taheta üht või teist probleemi ka iseendale tunnistada.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade viis. Praegune aeg tekitab sinus segaseid tundeid ja seda nii erinevate elu valdkondade, olukordade kui ka inimeste suhtes. Nüüd peaksid aga oma sõnu ja väljaütlemisi hoolikalt kontrollima, sest võid oma mõtlematult öeldud sõnadega nii teistele kui lõppkokkuvõttes ka iseendale halba teha. Lase oma tunnetetormil rahuneda ja vali oma sõnu hoolikalt, enne kui oma mõtteid väljendama asud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Sind ootavad ees head uudised ja aktiivne tegutsemine. Tõenäoliselt ootab sind ees ka mõni lühem väljasõit või pikem reis. Igal juhul oled liikumises ja täis tegutsemistahet. Nii vaimne kui füüsiline vorm peaks praegu hea olema ning seetõttu oled äärmiselt tegus ja toimekas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd peaksid sa tundma end suurepäraselt, sest elul on sinu jaoks positiivseid üllatusi. Kui oled millestki juba pikemalt unistanud, siis nüüd hakkad nägema, kuidas lähened oma eesmärkidele. Nii töö- kui eraelus peaksid praegu asjad laabuma sinu jaoks üsna sujuvalt ning lõpptulemus on tihtipeale paremgi kui oodata või loota julgesid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Võid tunda end ebakindlalt või lausa segaduses. Just nüüd ilmutavad end alateadvusest pärit hirmud ja mustrid, mis ei taha sind kuidagi vabaks lasta. Ära satu paanikasse, võta endale aega rahunemiseks ja elu üle järgi mõtlemiseks. Tee oma valikud lähtuvalt oma südamehääle juhatusest. Kui sa pole endas kindel, siis anna endale lihtsalt rohkem aega, et tunnetada, mis on tõeline ja mis mitte.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning see toob kaasa sinu jaoks ka uute uste avanemise. Vajadusel võta endale pisut puhkust, et saaksid uutele oludele värskelt vastu minna.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled oma mõtetega rohkem mineviku juures ja unistad vanadest headest aegadest. See kõik on tore, kuid ära lase end minevikust liigselt kaasa viia. Mõned asjad muutuvad ajas ning sul on õigem kohaneda ning mitte elada illusioonides. Hoia meeles kõike head, mis on olnud, kuid oma tänase päeva otsused tee siiski hetkesituatsiooni arvestades.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sinu jaoks on praegu esiplaanil tunded ja armastus. Alusta iseenda austamisest ja oma armastusekarika täitmisest, seejärel saad ka teistele pakkuda oma lahkust, hoolivust ja headust. Sind on ees ootamas ka midagi romatilist ja südantliigutavat. Pane end valmis selleks, et sinu süda saaks avaneda ja rõõmustada positiivsete tunnete tõttu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning ehk avastad hoopis, et on aeg mõnest suhtemustrist, mis ei toimi, välja murda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Loe lisaks:

Astroloogilised ennustused: planeetide liikumised ja mõjud märtsis

SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Unenägude seletaja: just need on viis kõige levinumat hirmu-unenägu

Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!

Seotud