NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad põnevad kogemused ja senitundmatud emotsioonid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 22. – 28. juuli

Nädala energiaid esindavad narr ja mõõdukus. Nüüd ootavad sind ees põnevad kogemused, kus saad endasse vaadata ja õppida uusi lähenemisviise ja tehnikaid, kuidas jõuda oma elus tasakaalu ja harmooniani.

Sinu ees avanevad mitmed uued uksed ja nüüd saad võimaluse kogeda senitundmatuid emotsioone ja elu poolt saadetud situatsioone. Kõige selle juures on aga hästi oluline, et säilitaksid alati teadlikkuse. Kui otsustad astuda sammu tundmatusse ja see on sinu valik, siis on see hea ja arendav. Kui aga liigud lihtsalt oma eluteel, ilma et võtaksid vastu otsuseid ja teeksid valikuid, siis oled sa pigem elulainetest kantud.

Südameasjade ja suhete osas on praegu hea aeg selleks, et tegeleda iseendaga rahu sõlmimisega. Vaata järgi, kas sinus on uskumusi, emotsioone või mustreid, mis takistavad sul rakendamast kogu oma potentsiaali. Kui oled endaga rahujalal, siis tead, mida tahad ja mis on sulle vastukarva, siis saad ka paremini aru sellest, mida sa oma partnerilt või suhtelt ootad.

Kui sa oled loomas uut suhet, siis peaksid meeles pidama, et praegu ei tasuks otsuste tegemisel kiirustada. Ära lase hetkeemotsioonidel enda üle võimust võtta, vaid lase asjadel areneda ja settida, et saaksid paremini aru, kus sa seisad ja mida tegelikult soovid. Hea aeg on rahulikeks naudinguteks, õrnuseks ja üksteise seltskonna nautimiseks.

Raha osas peaks olema üsna hea nädal. Võid saada mõne hea pakkumise või teha soodsa tehingu, mis toob sulle finantskasu.

Tervise osas peaksid olema tähelepanelik, et sinu elu oleks ikka tasakaalus. Suvi meelitab inimesi välja, suhtlema ja aktiivselt aega veetma. Jälgi, et annad endale ikka ka piisavalt aega, mil puhata ja iseenda seltsis aega veeta. Ka toitumise osas peaks nüüd olema tähelepanelik ja jälgima, et ei söödaks-joodaks liigselt.

Ilusat uut nädalat!

Nädala energiaid juhib sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule või mõnele olukorrale. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see “miski”, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Loe lisaks: Hiina näolugemiskunst: millist iseloomu ja saatust peegeldab sinu suu

Näolugemiskunst: vaata, mida su silmad sinu kohta näitavad

Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

Tahad teada oma saatust? Käejooned paljastavad tuleviku saladusi!

Käelugemise saladused | Sõrmede kuju näitab sinu iseloomu ja võimalusi eduks

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Käekiri räägib inimese seksuaalsusest: õpi ennast ja teisi paremini tundma!

Feng shui spetsialist Siret Seeder õpetab: mida selga panna, et edu ligi tõmmata?

Seotud