NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootab palju suhtlemist ja rõõmsaid kohtumisi

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 2.- 8. märts

Nädalat iseloomustavad tugevus ja müntide kuninganna. Nüüd on aeg enda jaoks välja mõelda, mida sa oma ellu soovid ja kogu mõttejõud sinna suunata. Ära tee seda viga, et mõtled sellele, mida sa EI TAHA. Oluline on just enda jaoks selgeks teha soovid ja eesmärgid ning siis oma energia sellesse suunata. Sa pead mõistma, et sinu enda elu ja arengut silmas pidades on väga tähtis, et sa tõesti võtaksid oma elu juhtimise enda kätte, mitte ei liiguks vaid toimuvate sündmustega kaasa. Eriti hea aeg on praegu tegeleda kodu ja pere puudutavate teemadega. Ka oma suhete olukorra võiks kriitilise pilguga üle vaadata. Kui oled mõne suhtega rahulolematu, siis mõtle järele, kas sina omalt poolt oled andnud parima, et asjad laabuksid. Kui mitte, siis tegutse ja muuda seda, mis on sinu võimuses. Kui oled teinud kõik, mis võimalik, kuid teiselt poolt ei tule midagi vastu, siis on aeg ehk mustrist välja astuda ning oma energia ja tähelepanu millegi muu peale suunata.

Armastuse osas toob nädal kaasa positiivseid üllatusi. Suhted laabuvad paremini, inimesed on avatumad ja siiralt üksteisest huvitatud. Nüüd on hea aeg selleks, et viia oma platoonilised tunded üle reaalsesse maailma – avaldada armastust, veeta kallimaga ühiselt kvaliteetaega ja nautida kirglikke hetki. Inimesed on rohkem kontaktis oma sisemaailmaga, jõutakse mõistmiseni, mida soovitakse ning mille järgi hing ja keha igatsevad.

Tööalaselt peaksid nüüd rohkem oma ideid ja soove välja käima. Ära karda küsida seda, mida tunned end väärt olevat. Sa võid saada väga positiivse tagasiside osaliseks, kui oskad ise end väärtustada. Rahaasjade osas on oodata häid uudiseid. Tunned end majandulikult kindlamini ja võid endale midagi head, ilusat või vajalikku rahuliku südamega lubada.

Tervis peaks olema tugev ja enese eest hoolitsemise motivatsioon kõrgel. Nüüd on hea aeg korrigeerida oma halbu harjumusi ja viia sisse muutusi, mis sinu tervisele positiivselt mõjuksid. Isegi kui pead enese eest hoolitsemiseks spetsiaalselt aega võtma, siis ära otsi vabandusi ja tee seda. Elus on oluline tasakaal, seega anna nii oma kehale kui vaimule piisavalt koormust aga loomulikult ka piisavalt võimalusi lõõgastuda ja puhata.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide neli. Sinu eesmärgiks on tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks võid aga kippuda klammerduma, kuid tead ju isegi, et selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid leidma harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Maagiline käbinääre: kuidas seda puhastada ja taas tööle saada?

INDIAANI 20 PÕHIMÕTET: mõtted, mida tasub meeles hoida

Kadaka kasutusvõimalused maagias ja rahvaravis

11 põhjust, miks sa peaksid kasutama viirukeid

Seotud