NÄDALA TAROSKOOP | Ees on ootamas töö- ja eraelu puudutavad positiivsed muutused

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 29. oktoober – 4. november

Nädalat iseloomustavad sauade neli ja sauade seitse. Üldised energiad on positiivsed, oled lootusrikas ja optimistlik. Sind ootavad ees kohtumised, mis toovad sulle häid uudiseid ja panevad asjad liikuma suunas, millest oled unistanud. Õhus võib olla pisut konkurentsihõngu, kuid sa ei tohiks end sellest segada lasta. Isegi kui sa kohtad inimesi, kes ei ole sinu suhtes toetavad, suudad sa saavutada oma eesmärke ja edu. Võimalikud on lühemad või pikemad reisid, mille vajadus võib tekkida ka lausa üleöö. Ka eraelulised või tööalased teemad võivad nüüd pakkuda sulle üllatusi, sest muutused on tulemas. Saad asuda liikuma suunas, mis pakub sulle rõõmu ja rahulolu. Uuendused ja muutused võivad tuua sulle esialgu mõningast ebakindlustunnet, kuid sa pead sellest hoolimata tegutsema. Kõhklustele ja hirmudele ei ole praegu õige aeg. Oled lasknud end oma südamehäälel juhtida ning isegi kui tunned kohati end muutustekeerises ebaturvaliselt, siis ära tagane, vaid võta endale pisut aega, et end koguda ja liigu siis edasi oma unistuste poole.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade äss. Nüüd tegeled eelkõige teemadega, mis tekitavad sinus kirge. Olgu selleks eraelu või töö, igal juhul tunned, et sul on plaane ja ideid, millega tahad kohe algust teha. Energiline olek ja optimistlik meel on parimad vahendid edu saavutamiseks. Sind ootab ees väga toimekas nädal, kus saad soovi korral väga palju korda saata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus kerkivad nüüd esiplaanile teemad, mis on seotud armastuse, sõpruse, tasakaalu, jagamise ja hoolimisega. Tegeled asjadega, mis puudutavad su hinge ja inimestega, kes rõõmustavad sinu südant. Luba endal nautida õrnu ja armastavaid tundeid, kohtle iseennast austusega, vaata üle, kas sinu vajadused elus on piisavalt rahuldatud ja võta ühendust oma lähedastega, et öelda neile sooje sõnu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiaid iseloomustab müntide rüütel. Nüüd on aeg pöörata tähelepanu pisiasjadele oma elus. Just detailid on need, mis loovad meeleolu. Seega, keskendu praegu nendele teemadele, mille osas oled tundnud, et need vajavad tegelemist ja läbi mõtlemist. Sel nädalal võid saada ka mõne positiivse uudise, mida oled oodanud. Eelkõige peaks see puudutama sinu majanduslikku olukorda või tööd.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Nüüd peaksid saama tunda hingerahu ja rõõmu. Oled jõdnud oma elus etappi, kus saad rahulolevalt mineviku peale vaadata ja nentida, et oled teinud õigeid valikuid. Hea aeg on ka majanduslikus mõttes. Rahaprobleemid lahenevad või leiad viisi, kuidas tulevikus rohkem teenida või vähendada oma väljaminekuid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädalat iseloomustab poodu. Oled hetkel oma elus teelahkmel. Selleks, et edasi minna, tuleb sul vastu võtta otsus. See ei ole aga sinu jaoks lihtne ning just sel põhjusel oledki justkui ootel, tahtmata teha otsustavat sammu. Kui sa tahad muutusi ja arenguid, siis tuleb sul millelgi minna lasta. Ole nõus millestki oma elus loobuma, vaid nii saab sinu juurde tulla midagi uut.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala kaardiks on kuu. Koged vastakaid emotsioone ja pead silmitsi seisma oma alateadvusest esilekerkivate hirmudega. Need ei ole midagi sellist, mis oleks sinu jaoks uus ja tundmatu. Pigem pead taas kord oma vanade ja juba ammusest tuttavate hirmudega maadlema. Ära tuimesta oma emotsioone ega peida oma tundeid. Lase neil pinnale kerkida, sest vaid nii saad sa neile julgelt otsa vaadata ja asuda nendega tegelema.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sel nädalal ootavad sind ees mõned ülesanded, mille lahendamiseks pead kasutama oma nutikust ja teravat mõistust. Pead endale teadvustama, et kui soovid midagi saavutada, siis pead ka kõik abinõud rakendama selle heaks tööle, mitte otsima vabandusi. Kui annad endast parima, siis võid oodata ka suurepäraseid tulemusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Tunned, et sinus on maad võtnud rahutus ja kipud üleliia muretsema, seda ka asjade pärast, mida sa kuidagi kontrollida ei saa. Parim, mida sa hetkel teha saad, on hingata sügavalt sisse ja proovida rahuneda, et siis selge pilguga üle vaadata teemad, mis sulle peavalu valmistavad. Keskendu ühele probleemile korraga ja märkad, et pooled sind muredest on ebareaalsed.

Neitsi (24. august – 23. september)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Sa tunned, et elu on taas positiivsema poole pöördunud. Oled jälle leidnud üles motivatsiooni, et tegutsega ja uue hingamisega edasi liikuda. Kui vahepeal tundsid, justkui oleks siht kadunud, siis nüüd näed aina rohkem, et asjad loksuvad sinu jaoks tasapisi paika. Võimalik on ka see, et saad lõpuks selle positiivse teate või uudise, mida oled pikalt oodanud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala energiaid iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad – esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Loe lisaks: SODIAAGIMÄRGID JA HOBID: missugused harrastused sobivad erinevate tähemärkide esindajatele?

Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Sünnimärgid ennustavad saatust! Mis ootab sind?

Inglid aitavad: pane endale peale energeetiline kaitse negatiivse energia vastu

Seotud