NÄDALA TAROSKOOP | Ees on ootamas palju tööd ja ka suurepärased tulemused

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 9.4.2018 – 15.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade rüütel ja karikate üheksa. Ees ootab aeg, mis toob kaasa nii väljakutseid kui ka õnnestumisi ja soovide täitumisi. Sa suudad praegu võtta elu nii nagu see on, loomata illusioone ja panemata oma lootusi pettekujutluste peale. Hoiad jalad maas ja teed seda, mida vaja, et liikuda oma sihtide suunas. Selline tegutsemine viib sind ka sihile, sest saad kogeda positiivseid üllatusi ja soovide täitumist.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on maailm. Sind ootab ees liikumine ja areng, seda nii vaimses kui füüsilises mõttes. Nüüd on aeg vaadata, kuhu sa teel oled ja miks sa teed just seda, mida teed. Sulle antakse just seda, mida oled oma mõtete ja tegudega loonud. Kui sa oled oma eluga rahul ja tunned rõõmu, siis oled õigel teel ja peaksid jätkama samas vaimus. Kui sinu elus on aga riiud, lahkarvamused, stress või muud negatiivsed tunded esiplaanil, siis peaksid oma sihid, suunad ja mõttemallid üle vaatama. Ehk on aeg milleski muutusi teha?

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kuninganna. Nüüd keskendud pigem elu maistele teemadele, sest soovid saavutada stabiilsust, kindlustunnet ja sellest tulenevat hingerahu. Töö-, raha- ja koduga seonduvad teemad peaksid praegu sujuma eriti ladusalt ning seega on hea aeg nii kevadisteks suurpuhastuseks, remondiks kui ka soovi korral töökohavahetuseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Sa oled jõudnud oma elus etappi, kus tunnetad täie kindlusega, mis on see, mida oma ellu vajad, mis teeb sind õnnelikuks ja mida soovid oma tulevikult. Sa oled üle saanud sind vahepeal vaevanud ebakindlusest ja liigud nüüd täie teadlikkusega sinna, kuhu sinu süda juhatab. Suuri üllatusi või ootamatusi sellelt nädalat tulemas ei ole.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on maag. Sinu jaoks on nüüd kätte jõudnud eriline aeg. Nii vaimsed kui füüsilised võimed peaksid praegu olema haripunktis ning seega suudad saavutad pea igas valdkonnas just seda, mida soovid. Kui sul on olnud mõni soov või unistus, mille elluviimisega oled oodanud, siis hakka nüüd tegutsema. Praegu soosivad sinu ettevõtmisi universumi energiad ning seetõttu laabub kõik sinu käes libedalt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd kerkivad sinu jaoks teravalt üles teemad, mida sa oled juba mõnda aega üritanud vältida. Kui soovid lõplikult vabaneda sellest, mis sulle muret valmistab ja millega sa rahul ei ole, siis tasub sul oma hirmudele pigem silma vaadata, kui pead liiva alla peita. Tõe tunnistamine ja muutuste tegemine ei ole lihtsad, kuid vahel on vaja end kokku võtta ja astuda samme, mis on vajalikud tuleviku hingerahu ja õnne silmas pidades.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Nüüd tuleb sul tõele otsa vaadata ja tunnistada endale seda, mida oled püüdnud vältida. Sa saad hetkel täpselt seda, mida ise välja annad. Kui sa oled rahulolematu, siis peaksid üle vaatama oma tunded, käitumise ja ootused teistele. Ehk oled sa endalegi teadmata astunud mõned valed sammud? Võta endale aega, et tegeleda oma tundemaailmaga ja leida sisemine tasakaal. Kui sinu hing ja keha on harmoonias, siis joonduvad ka ülejäänud eluvaldkonnad selle järgi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Nüüd puutud tugevalt kokku kõige sellega, mis tekitab sinus puuduse tunnet. Olgu selleks raha, armastus, aeg või mõni muu teema või asi, mille kohta tunned, et seda on sinu elus vajaks. Kuna need teemad joonistuvad jõuliselt välja, siis on nüüd ka hea aeg teha korrektuure ja vaadata üle, mis sinu elus muutmist vajaks, et saaksid end taas hästi tunda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Sinu elus on praegu olulisel kohal armastuse ja tunnetega seotud teemad. Samuti ka valikud, mis puudutavad kõike seda, mis on sinu südamele armas. See, kui midagi valid, eeldab seda, et pead millelgi muul minna laskma. Elus on alati kõik omavahel seotud, seega kui teed oma otsuse, siis vali nii, et sinu hing ja süda oleksid rahu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Nüüd puutud kokku kas mõtetes või ka reaalselt oma minevikuga. Võid rännata oma meenutustes lapsepõlveradadele, külastada oma sugulasi või kohtuda mõne vana hea sõbraga. Nostalgia, romantiline igatsus ja isegi pisut melanhooliat saabub sinu päevadesse. Leia aega, et oma lähedaste ja kallitega koos olla ja neile teada anda, et hoolid neist.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Käes on aeg, kus keskendud oma unistustele ja fantaasiatele, kuid koos nendega hiilivad ka välja sinu hirmud ja ebakindlused. Seal kui on valgus, seal on alati ka vari. Ära lase end kõhklustel õigelt teelt kõrvale juhtida. Usu endasse ja ka sellesse, et vajadusel suudad murede ja probleemidega samuti edukalt toime tulla, mitte ei anna esimeste takistuste peale alla.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Praegune periood ei saa sinu jaoks just kõige lihtsam olema. Pead enda valmis panema selleks, et sinu elus kerkivad üles nüüd kõik need teemad, millega seoses sul on vastandlikke tundeid ja lahendamata emotsioone. Sa puutud kokku erinevate kiusatuste ja moraalsete dilemmadega. Ära satu paanikasse, vaid säilita rahu. Just rahulikult ja oma samme hoolikalt läbi mõeldes saad sellest raskest perioodist üle.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Sinu elus toimub edasiminek ja areng, mis on kasulik just sinu tulevikku silmas pidades. Praegu saad tegeleda just nende teemadega, millest on sulle kasu nii tööalaselt kui ka inimesena. Kui oled oodanud mõnda head uudist või märki, siis pane end valmis ja hoia silmad lahti. Sel nädala puutud kokku põnevate „kokkusattumustega”.

Loe lisaks: Aprilli sõnum: küsimus, mis määrab Su saatuse… Ja võti oma saatuse loomiseks!

Inglite maailm: kes on peainglid ja kuidas nendega suhelda?

13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Seotud