NÄDALA TAROSKOOP | Eemaldumine oma tavaümbrusest toob uue hingamise ja mõtete selginemise

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 14.1 – 20.1

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad erak ja sauade rüütel. Nüüd tõusevad jõuliselt pinnale küsimused, mis on seotud sinu jaoks oluliste teemadega, olgu selleks armastus, eneseareng, töö, raha või midagi muud. Mis iganes teema sind vaevab või on tugevalt aktuaalne, selle kohta saad nüüd märke ja universumilt juhatust. Sul tuleb vaid leida aeg, et olla oma mõtetega rahus ja vaikuses. Just oskus end ilmakärast distantseerida, kuulata ja iseenda sisemaailmale tähelepanu pöörata viib sind sinu jaoks oluliste vastusteni. Proovi jätta oma ego kõrvale ja näha asju erapooletust vaatenurgast. Nii võid jõuda enda jaoks täiesti uute ja sobivamate lahendusteni. Kui vähegi võimalik, siis tasub nüüd ette võtta ka mõni reis või kasvõi väike retk loodusesse. Just oma tavaümbrusest eemaldumine annab sulle uue hingamise. Jälgi seda, mis on sinu ümber, ammuta endasse loodust ja inimesi, tunne ja koge ehedalt ja eelarvamustevabalt.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sinu elus on inimesi või situatsioone, kelle või mille suhtes tuleb sul nüüd kindel seisukoht võtta ja oma tõelisi soove ja ootusi julgelt välja näidata. Usalda oma intuitsiooni, see juhatab sind ilmeksimatult sinu jaoks parima lõpplahenduseni. Sinus on jõudu, teotahet ja meelekindlust, mis aitavad sul hetkel saavutada ka suurimaid eesmärke.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab armastajad. Nüüd on sinu elus jõuliselt esiplaanil südameasjadega seotud teemad. On aeg vaadata üle oma armuelu käekäik ja ka see, kui palju armastust ja hoolimist sul iseendale jagub. Mõtle ka, kas ehk tuleb sul teha mõni oluline valik, mis lihtsustab sinu romantiliste suhtete toimimist.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sind ootab ees väga viljakas periood, seda eriti töö ja karjääriga seotud teemade osas. Oled tegus ja kõik see, mida ette võtad saab nüüd sisse hea hoo. Plaani oma tegemisi hoolikalt ja rakenda oma energiat õigetesse kohtadesse, sest suudad praegu soovi korral imesid korda saata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Praegune periood saab sinu jaoks olema väga emotsionaalne. Oled tundlik ja seetõttu võid reageerida kõigile pettumustele ja ebameeldivustele eriti jõuliselt. Nüüd võivad üles kerkida ka teemad, mis olid vahepeal unustuste hõlma vajunud ja mis ei pruugi tuua kaasa just meeldivaid mälestusi. Proovi jälgida kõrvalt ja erapooletu pilguga seda, mis sinu elus toimub ja ära mine tunnetetulvaga liigselt kaasa.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on hetkel esiplaanil tunnetega seotud teemad – romantika, kirg, igatus, truudus ja partnerlus. Keskendud oma tundemaailmale, et paremini mõista armastussuhteid ja oma lähedaste käitumismustreid. See on aeg, kus lood uusi ühisosasid oma kallitega ning õpid veelgi enam väärtustama neid inimesi, kes on sinu elus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Loe lisaks: 12 kainestavat elu õppetundi mehelt, kes on pealt näinud 12 000 surma

Mai-Agate Väljataga: seda, mida me Maa peale õppima tuleme, püüame me tavaliselt kogu hingest vältida

LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja kuidas see sind iseloomustab?

Seotud