NÄDALA TAROSKOOP | Avanemas on head võimalused parandada oma majanduslikku olukorda!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 2.10 – 8.10

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide viis ja sauade kuus. Nüüd on sinu jaoks saabumas võimalus, et heastada minevikus tehtud halvad valikud ja valed otsused. Saad kuulda positiivseid uudiseid, mis lasevad sul valida uue tee. Kui oled olnud rahalistes raskustes või sul on olnud probleeme elu maisema poole teemadega, siis just praegu tasub sul hoida silmad ja kõrvad lahti. Avanemas on uued uksed – ära kõhkle, kui tahad oma ellu muutusi, siis tuleb tegutseda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled vaimsete teemadega, oma hinge harimisega ja sissepoole vaatamisega. Sinu jaoks on oluline, et saaksid oma sisemuses olla selguses ja rahus. Tunned, et inimestega suhtlemise ja rahvamassides viibimise asemel vajad sa metsa, mereäärt või lihtsalt vaikset hetke kodus, kus saad olla täiesti omaette, eemal igapäevaelu kärast.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile. Jõuliselt tõstatub päevakorda ka armastuse teema, seda nii enesearmastuse kui ka romantiliste suhete võtmes.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd saab üks eluetapp sinu jaoks ümber. See toob kaasa esialgu peataolekut ja segadust, kuid kui asjad pisut paika loksuvad, siis mõistad, et see muutus oli sulle väga vajalik. Sa oled omandanud vajaliku kogemuse ja saanud ühe olulise õppetunniga maha, seega oled valmis, et võtta vastu uusi väljakutseid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled sajaprotsendiliselt keskendunud endale seatud eesmärkide saavutamisele. Sa ei tohiks ainult unustada seda, et elus tuleb teha asju südamega ja rõõmuga. Kui lihtsalt pingutad viimse piirini ega naudi enda poolt ette võetud asju, siis pole ka tulemusest erilist rõõmu oodata. Väärtusta ka teekonda, mitte ainult sihtpunkti jõudmist.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku narr. Sulle pakutakse võimalust tuua oma ellu seiklusi. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas uuesti üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et paneksid tähele oma tundeid. Võibolla oled end petnud ja teadlikult mingeid mõtteid või emotsioone maha surunud. Sellisel viisil ei jõua sa kaugele, mingil hetkel kerkivad need teemad sinu elus veelgi jõulisemalt üles. Seega, ole enda vastu aus ja järgi oma südamehäält.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Kui sa oled tundnud, et soovid muutusi ja asjade paranemist, ükskõik mis eluvaldkonnas, siis nüüd võid kergendatult hingata. Suudad leida hingejõudu ning toimivaid lahendusi, mis lasevad sul oma probleemid seljatada ning liikuda helgema tuleviku suunas. Ainus, mida pead suutma teha, on elu usaldamine. Enne ei saa tulla sinu ellu positiivseid muutusi, kui sa pole oma aja ära elanud tunnetest ja kogemustest lahti lasknud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud