NÄDALA TAROSKOOP. Anna endale aega, et tunnetada asjade tõelist olemust

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 30.10 – 5.11

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad erak ja karikate seitse. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus sul tuleb otsida vastuseid küsimustele iseenda seest. Sinu teel on palju valikuid, millest igaüks pakub sulle midagi, kuid tundub, et ükski neist ei ole sinu jaoks päriselt õige. Selleks, et teha õige valik, pead laskma asjadel seedida ja illusioonidel hajuda. Ära otsusta enne kui tunned, et oled oma hinges täiesti kindel. Vastasel juhul märkad, et oled sattunud lõksu, kust on keeruline välja rabeleda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Selle nädala märksõnadeks on sinu jaoks harmoonia, kodurahu, õnn ja armastus. Keskendud eelkõige pere ja lähedastega seotud teemadele ning naudid ühiseid koosveedetud hetki. Hea aeg on ka uute romantiliste suhete alustamiseks ja uuele tasandile viimiseks, sest just praegu kuulad sa eriliselt hoolikalt oma südant.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et paneksid tähele oma tundeid. Võibolla oled end petnud ja teadlikult mingeid mõtteid või emotsioone maha surunud. Sellisel viisil ei jõua sa kaugele, mingil hetkel kerkivad need teemad sinu elus veelgi jõulisemalt üles. Seega, ole enda vastu aus ja järgi oma südametunnistust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, ei maitse võit pooltki nii magus.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elu muretutest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Nii säilitad oma elus tasakaalu ja harmoonia.

Loe lisaks:

Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

5 igapäevast asja, mis võivad blokeerida sinu vaimsete võimete avaldumist

Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

Seotud