NÄDALA TAROSKOOP | Alanud nädal toob uut energiat, mis aitab muutlikul ajal vastu pidada

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade seitse ja sauade kümme. Tunned, et oled pidevas muutuste tuules ja seda juba pikemat aega. Selline ebakindel tunne põhjustab väsimust ja soovi oma koormat vähendada, et lõpuks ometi pisut puhata ja hinge tõmmata. Positiivne uudis on see, et asjad on hakanud tasapisi paremuse poole liikuma ning sul tuleb tegeleda hetkel vaid sellega, et vastu pidada ja hoiduda masendusse langemast. Koos kevade saabumisega tuleb ka uus hingamine ja värsked energiad, mis lükkavad liikuma nii looduses kui sinu sisemaailmas toimuvad protsessid.

Suhete ja armastuse osas võid tunda, et kohati lähevad olukorrad kiirelt pingeliseks. See juhtub eelkõige selle tõttu, et meil kõigil on praegu keeruline ja seda paljudes eluvaldkondades. Kõigi igapäevamuredega tegelemise kõrval võivad tunnetega seotud teemad jääda tahaplaanile ja hakata vaikselt lisaprobleeme tekitama. Et sellist olukorda ennetada või parandada tuleks võtta endale aega, et oma emotsioonidega tegeleda.

Töö- ja rahaasjade osas on asjad endiselt ebakindlad ja keerulised. Võid tunda, et oled väsinud ning kohati ka alla andnud. Seda aga ei maksaks teha, sest just nüüd hakkavad asjad tasapisi liikuma sulle soodsas suunas. Sinu ülesandeks on vajadusel abi küsida, õppida minevikust lahti laskma ja olema valmis muutusteks.

Tervise osas võiksid enda suhtes hästi tähelepanelik olla. Luba endale piisavalt und ja puhkust. Lisa oma menüüsse võimalikult palju vitamiine ja keha turgutavaid toite. Samuti tuleks kasuks kui teeksid saunaprotseduure või laseksid endale massaaži teha.

NÄDALA ÜLEVAADE 22.- 28. Märts

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma enda jaoks tundmatusse tulevikku. Sul on tegelikult olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu ning tasakaal.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see “miski”, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Võtad ühendust sõpradega, veedad toredasti aega ning lubad endal tunda elust mõnu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi hästi mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ka oma pereliikmetega sind kohati väsitab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Imelist nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel ja kaupluses Muusa SUPERSOODSA HINNAGA!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.