NÄDALA TAROSKOOP 9.-15.10 | Nüüd saad lõpuks nautida oma töö vilju

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide seitse ja sauade kaks. Nüüd hakkavad sinu ettevõtmised vilja kandma. Eriti hea aeg on nende jaoks, kes on panustanud ja pühendunud ning ootavad tulemusi. Saad nüüd nautida oma töö vilju ja tunda sellest rahulolu. See võib sind viia aga uute valikute lävepakule. Otsuta targalt ja eelnevalt omandatud kogemustele toetudes.

Suhete osas on sel nädala ees ootamas midagi, mis tekitab suuremat majanduslikku kindlustunnet. Võimalikud on ühise kodu soetamise plaanid või elukoha vahetuse või remondiga seonduvad mõtted ja teod. Võib olla ka koos kallimaga reisimist või reisiplaanide tegemist. Neil, kes on vallalised, peaks olema põnev periood, kus ees on mitmeid valikuid, kelle ja mille suunas liikuda. Praegu tehtud valikud kipuvad olema õiged, kuna otsuste langetamisel lähtutakse kogemustest ja inimesed suudavad paremini endale teadvustada, mida soovitakse ja mida mitte.

Tööalaselt saad nüüd tunda heameelt õnnestunud ettevõtmiste üle. Projektid kulgevad sujuvalt ja saad tunda rahulolu just tänu iseenda pühendumisele ja panustamisele. Ette võib tulla tööga seotud väljasõite või lausa välismaale reisimist. Ka raha osas peaks olema hea aeg, kus tunned end majanduslikult kindlalt ja turvaliselt.

Tervise osas on praegu suurepärane aeg selleks, kui soovid oma kehakaalu reguleerida ning alustada dieedi või uue enese eest hoolitsemise programmiga. Suudad praegu hoida oma motivatsiooni kõrgel ja tulemused ei lase end kaua oodata.

NÄDALA TAROSKOOP 9.-15.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Praegune aeg toob sinu ellu palju toimetamist, elurõõmu, suhtlemist ja pisut isegi draamat. Oled tavalisest plahvatusohtlikum ning süttid kergesti. Seda nii vaidluste mõttes, kui ka armusuhteid silmas pidades. Katsu enne tegutsemist rahulikult paar korda sisse ja välja hingata ning lugeda mõttes kümneni.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnda olukorda mõista.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja seeläbi ka iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Ilusat nädalat!

Seotud