NÄDALA TAROSKOOP 8.-14.05 | Ees ootavad kergus, selgus ja head uudised

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on täht ja päike. Periood, mis tõstis üles tugevaid emotsioone, hakkab vaikselt lahtuma. Käesolev nädal kannab endas teadlikkust, rahu, kindlameelsust ja universumiga sünkroonis olemist. Ettevõtmised, millega nüüd algust teed, saavad sisse hea hoo ja laabuvad sinu ootuste kohaselt.

Suhete osas on märgata positiivseid arenguid. Kui vahepeal vaevasid sind kõhklused ja tundsid end ebakindlalt, siis nüüd peaksid tundma hingerahu ja kindlustunnet. Sa oled enda emotsioonidega heas kontaktis ning suudad oma vajadustest ja ootustest kaaslastele väga taktitundeliselt ja mõistetavalt teada anda. Vallaliste jaoks on praegune nädal väga soodne, kuna on võimalik kohtuda oma kaksikleegi või hingesugulasega. Seega, tasub olla aktiivne ja hoida silmad lahti.

Tööalaselt tasub nüüd olla tähelepanelik, sest sinu teele satuvad väga huvitavad võimalused, mida ära kasutades saad oma tööelu edenemisele kaasa aidata. Võid saada häid ideid, koostööpakkumisi või alustad mõne projektiga, mis toob sulle hästi sisse. Sel nädalal võib mõni võlglane sulle raha tagasi maksta või saad mõne hinnalise kingituse.

Tervise osas peaksid nüüd keskenduma eelkõige positiivsele mõtlemisele. Sinu emotsioonid mõjutavad tugevalt seda, milline sinu füüsilise keha seisukord on. Ära unusta igapäevast tänulikkust, luba endale selliseid meelelahutusi, mis tekitavad rõõmu. Usu, et oled just seal oma elus, kus olema peab ja universum hoiab sind alati.

NÄDALA TAROSKOOP 8.-14.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Oled nüüd enesekindel ning lähtud otsuste tegemistel kogemustest ja loogikast. Kui sind vaevasid varasemalt kõhklused või otsustusvõimetus, siis nüüd oled sa jõudnud selgusele, mida soovid ning kasutad kogu oma jõudu ja võimalusi selleks, et oma eesmärke saavutada. Kõige selle juures jääd sa aga ausaks ja empaatiliseks ning kõrvalseisjad võivad vaid imestada, kui võimekas sa oled.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on aeg selleks, et tunneksid elust rõõmu ja naudiksid kõike head, mida saatusel sulle pakkuda on. See ei tähenda, et kõik mured su elust kui käega pühkides kaoks, kuid siiski tõusevad esiplaanile pigem head tunded. Sa oskad hinnata seda, mis sul olemas on ning mida rohkem sa seda väärtustad, seda rahulikum ja õnnelikum sa oled.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Oled kantud positiivsest ellusuhtumisest ja heast meeleolust. Sa oled lõpuks tagasi saanud oma hingerahu ja muretuse ning suudad nautida isegi argiseid tegevusi. Sel nädalal võivad sind oodata ees ka põnevad kohtumised, seiklusi pakkuvad väljasõidud ja uued kontaktid, mis toovad kasu nii töö- kui eraelulises plaanis.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sa oled väga motiveeritud ning teed plaane, kuidas oma tulevikku kindlustada. Õpid juurde uusi töövõtteid, mis lihtsustavad tulevikus sul oma eesmärkide saavutamist. Lisaks sellele, et saad praegustest kogemustest tulevikus reaalset kasu lõigata, pakub see sulle ka põnevust ja siirast avastamisrõõmu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks – katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab poodu. Praegu on kõige targem, mida teha saad, ennast koguda, võtta aega plaanide tegemiseks ja enda hetkeolukorra reaalseks hindamiseks. Aktiivne tegutsemine ei vii sind praegu väga edasi, kuna puutud kokku erinevate probleemide või takistustega. Seega, ära kiirusta ega muretse, võta elu rahulikult ja peagi märkad, et asjad laabuvad taas sujuvalt ja valutult.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid ja lahkhelid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või vaimsusega.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud