NÄDALA TAROSKOOP 6.- 12.3 | Kasuta oma oskusi ja võimeid selleks, et unistusi ellu viia

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid iseloomustavad mõõkade neli ja maag. Tunned sisemist ärevust, kuna teemasid, mis nõuavad sinu aega, energiat ja tähelepanu on palju. Hea oleks säilitada rahu, sest sul on olemas kõik oskused ja teadmised selleks, et kõigi väljakutsetega, mis sinu ees seisavad, suurepäraselt toime tulla. Kui tunned, et oled stressis või seisad silmitsi mõne keeruka olukorraga, siis peatu, võta korraks aeg maha, lase meelel rahuneda ja vaata oma võimalused selge pilguga üle. Nii suudad stressi vähendada, oma eesmärke saavutada ning teadlikku rahulolu kogeda.

Suhete osas peaks praegu olema õhus võimalused, kuidas suurendada omavahelist lähedust ja muuta suhe sügavamaks ja tähendusrikkamaks. Tasub endasse vaadata, selleks et mõista, mida sa soovid, millised on sinu unistused ja millised on võimalused koos partneriga nendeni jõuda. Vallaliste jaoks on väga põnev aeg, sest praegu võivad suhted alata üsna ootamatult ja sinu teele võivad ilmuda põnevad inimesed kohtadest või olukordadest, kust sa seda oodatagi ei oska.

Tööalaselt võid tunda survet ja suuri ootusi iseendale. Praegune aeg võib olla väga vastakaid tundeid tekitav, sest lisaks stressile võid kogeda ka väga positiivseid muutusi, sest sinu teele võivad ilmuda suurepärased võimalused, mis lasevad sul nautida tööalast edu ja rahalist võitu.

Tervise osas peaksid nüüd enda suhtes hooliv ja hoolitsev olema. Välja võivad lüüa stressi ja ülepingega seotud tervisehädad. Luba endale puhkust. Lase oma meelel rahuneda, lõõgastu läbi tegevuste, mida naudid. Hoolitse selle eest, et sinu uni oleks piisav ja turgutav. Kuna enne kevade saabumist tunnevad paljud, et talv on mõjunud väsitavalt ja päikesevalguse puudus on meeleolu langetanud, siis proovi leida viise, kuidas anda endale võmalusi akusid täis laadida läbi heade emotsioonide, toredate tegevuste, sõprade ja perega suhtlemist, tervisliku toidu ja teadliku enese eest hoolitsemisega.

NÄDALA TAROSKOOP 6.- 12.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad „kokkusattumused“, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinus on sisemised kahtlused ja hirmud, mis ei lase öösiti magada ning teevad sind närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind häirib ja kas saad kohe midagi ette võtta, et seda olukorda oma elus muuta. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt harmooniast ja tasakaalust väljas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.