NÄDALA TAROSKOOP 6.- 12.2 | Oska ja julge kuulata oma sisetunnet

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad sauade kuninganna ja kuu. Tunned soovi tegutseda ja asuda oma elus ümberkorraldusi tegema selleks, et saaksid elada selliselt nagu oled unistanud. Kuula otsustamisel oma intuitsiooni, sest su sisetunne oskab sind väga hästi juhatada ning tegelikult suudad sa aimata ka seda, kui keegi ei ole aus või asjad pole päris nii kui näivad. Usalda oma sisemist tarkust ning liigu edasi kindlalt ja rahulikult.

Suhted peaks olema sel nädalal head, kui mõlemad partnerid jätavad teineteisele piisavalt ruumi, et vahepeal ka oma asju teha. Kui liigselt survestada ja oma soove liiga jõuliselt läbi suruda, siis hakkavad üles kerkima kõhklused ja minevikust pärit hirmud. Juhul kui tunnedki, et sa vajad aega või soovid partneriga mõnda enda jaoks olulist teemat arutada, siis veendu, et selleks oleks mõlema jaoks sobiv aeg ja koht. Liiga suurelt ja jõuliselt mingite teemade lahendamisega algust tehes võid saavutada risti vastupidise tulemuse.

Tööasjad liiguvad edasi üsna kiires tempos, puutud kokku uute olukordade ja ülesannetega. Tähelepanelik tasub olla selles osas, et kõik osapooled saaksid asjadest ühtemoodi aru ja ei tekiks möödarääkimisest tulenevaid arusaamatusi või lausa ebaõnnestumisi. Raha osas tasub olla väga tähelepanelik, kuna on oht majanduslikku kahju kannatada. Vaata kõik suuremad ostud ja investeeringud enne üle, et mitte petta saada. Raha välja laenamiseks ega laenuks võtmiseks ei ole samuti hea aeg.

Tervise osas usalda julgesti oma sisetunnet. Kui sa oled väsinud, stressis või motivatsiooni puuduses, siis puhka ja mine värske õhu kätte jalutama. Jälgi, et väldiksid külmetamist. Kuna tundub, et kevad on kohe varsti ukse ees, siis võib tunduda, et ka ilma mütsi või kinnasteta on juba päris tore, kuid see on petlik. Praegu on väga suur oht hingamisteede haigustesse nakatumiseks.

NÄDALA TAROSKOOP 6.- 12.2

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või vaimsusega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda, kuna mõned on juba suvisel aeglasel lainel. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud