NÄDALA TAROSKOOP 6.-12.11 | Pühendumine toob oodatud tulemusi

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja müntide kuningas. Nüüd saad tunda, et oled oma energiat ja aega panustanud õigesse kohta ning sinu töö viljad hakkavad valmima. Ära lase end teelt eksitada ega tegele asjadega, mis on ebaolulised ja millega tegelemine ei kuulu tegelikult sinu kohustuste hulka. Sel nädalal on võimalikud reisid või väljasõidud, mis on seotud kas tööga või siis preemiaks selle eest, et oled hästi hakkama saanud endale võetud ülesannetega.

Suhete osas on praegu hea aeg selleks, et läbisaamist parandada ja harmooniat suurendada. Kuna ühise keele leidmine läheb kergesti, siis tasub nüüd teha plaane tulevikus ning panna paika tegevuskava, kui sooviks on kokkukolimine, abiellumine või lapsesaamise planeerimine. Kõik kodu ja perega seotud ettevõtmised laabuvad sujuvalt, kui austatakse oma kaaslast ja väärtustatakse tema arvamust. Nüüd on inimesed empaatiavõimelisemad ja avatumad ning suudavad oma tunnetest ja mõtetest julgemini rääkida. Enda avamine ja öeldu mitte isiklikult võtmine lasevad teha suuri arenguhüppeid.

Töö- ja rahaasjade vallas saabub suurem selgus tuleviku osas. Nüüd on hea aeg kokkuvõtete ja plaanide tegemiseks, kuna suudetakse hästi realistlikult hinnata oma võimalusi. Ette võib tulla tööalaseid reise või suhtlemist välismaalastega. Hea aeg on ka töökoha vahetuseks või uue alaga tegelema hakkamiseks.

Tervise osas peaks nüüd leidma võimalusi maanduseks ja liigsete kurnavate emotsioonide mahalaadimiseks. Mis iganes mõtted või tunded sinus pidevalt ringlevad ning stressi tekitavad, need tuleks peatada. Selleks sobivad nii lihtsalt aja maha võtmine, mõne rahustava tegevuse nautimine, jalutamine või ka juhendatud praktika, mis on konkreetselt meele rahustamiseks ja emotsioonide vabastamiseks mõeldud.

NÄDALA TAROSKOOP 6.-12.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Peaksid hoolega järele mõtlema, kas sul ehk ei ole käitumismustreid, mis mõjuvad sulle halvasti ning kahjustavad sinu vaimset tasakaalu. Ehk surud sa alla mingeid tundeid või väldid mõtteid, mis ikka ja jälle üles kerkivad? On aeg olla aus, eelkõige iseenda vastu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisuse soov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Nüüd on aeg, kus tajud avarduvad ja muutuvad, sest kogu elu on suures muutumises. Võid kohata nii üles kui ka alla liikumist, mis asetab sinu enda peale vastutuse, et leiaksid tasakaalu ja harmoonia ka siis, kui on keerulised olud. Sa vajad selget pead koos avatud tähelepanu ja paindlikkusega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade viis. Käesolev periood toob kaasa palju tegutsemist, kuid millel ei ole suuremaid ega olulisi tagajärgi. Katsu teha valik, kuhu oma energiat suunad. Jäta tühised sekeldused tahaplaanile ja keskendu sellele, mis on sinu jaoks oluline. Kuid ka sel puhul varu kannatust, sest tulemused ei saabu nii kiiresti, kui sa soovid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd tunned, et sa vajad aega, mõistmaks asju nii nagu need on. Ära tee liiga kiireid järeldusi ega otsuseid, mis pole korralikult läbi kaalutud. Anna kõigele aega, et rahuneda, settida ja selgineda. Tegele oma hinge ja meele teemadega. Emotsioonid mängivad sinu elus praegu väga suurt rolli.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud