NÄDALA TAROSKOOP 5.-11.2 | Maailm on sinu ees valla!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on maailm ja müntide kuus. Nüüd on sinu jaoks avatud paljud uksed, mis lasevad liikuda õnne, edu, rikkuse, hea tervise või armastuse suunas. Valik on sinu. Kui oskad märgata positiivset, oled tänulik oma elus oleva hea eest ning suhtud iseendasse ja end ümbritsevatesse inimestesse austusega, siis ei saa sind miski takistada jõudmast oma unistustele lähemale. Maailm kohtleb sind samamoodi nagu sinu maailma. Jälgi oma mõtteid, märka oma käitumismustreid ja igapäevaseid tegevusi. Mida teadlikum sa oled, seda enam saad ja oskad kogeda universumi poolt pakutavat. 

Suhted peaks sel nädalal üldiselt sujuma väga hästi. Teema, mis võib üles kerkida, on panustamine. Kes ja kui palju suhtesse aega, energiat või ka raha panustab. Kui tunned, et asjad ei ole tasakaalus, siis peaks maha istuma ja need asjad selgeks rääkima. Väga hea aeg on vallaliste jaoks, sest uute suhete loomine ja romantiliste tunnete tekkimine on just praegu eriti sujuv. Paljude jaoks on praegu kätte jõudnud periood, kus ollakse ennast rohkem tundma õppinud, osatakse rohkem avaneda ja vastu võtta ning see paneb ka sarnased inimesed sinu suunas magnetina tõmbuma. 

Tööalaselt peaksid nüüd asjad selgemaks minema ja hakkama ladusamalt laabuma. Saad tunda edu ja tunnustust. Ette võib tulla tööga seotud reisimist, koolitusi või ootab sind ees mõni tore ja motiveeriv hetk, mis paneb rõõmu ja rahulolu tundma. Võid saada mõne majanduslikult kasuliku ja huvitava koostööpakkumise. Ka rahaliselt peaks olema üsna hea aeg, kus saad tunda end kindlamalt ja teha plaane tuleviku osas. 

Tervise osas peaksid hoidma rahulikku ja stabiilset suunda. Väldi liiga järske ja äkilisi muutusi, pigem vii uuendusi sisse sammhaaval ja rahulikus tempos. Kuula oma keha, puhka piisavalt ja pigem söö vähem kui rohkem. Ära unusta igapäevast liikumist värskes õhus. Isegi kui ilm on halb ja teeolud kehvad, saad endale lubada teadlikku ja ettevaatlikku liikumist. 

NÄDALA TAROSKOOP 5.-11.2

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide neli. Tahad praegu kõike oma elus kindlakäeliselt juhtida ja kontrolli all hoida. Hea ülevaade oma elust on kasulik, kuid liigne jäikus toob ainult pingeid ja stressi juurde. Luba elul vabamalt voolata ja ära ole ka iseenda vastu liiga karm. Julge olla eluga suuremas ühenduses. 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sind ootavad ees head uudised, mis puudutavad elu maisemat ja materiaalsemat külge. Sellega avaneb sulle võimalus oma elujärge parandada ja rahulolu suurendada. Langeta hästi läbimõeldud otsuseid ja liigu julgelt oma eesmärkide suunas. 

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Praegu võid tunda, et oled veidi liimist lahti või madalseisus. Tõmba oma tegemistele pisut pidurit peale, et paremini ümbruskonda ja inimesi jälgida ja mõista ning et anda endale aega oma tunnete ja mõtete läbitöötamiseks. 

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Nüüd tasub enne hoolikalt mõelda, kui midagi öelda või teha. Vältida tasub igasuguseid riske, olgu need seotud sinu tervise, rahaga või mõne muu olulise valdkonnaga. Nüüd on oht saada pettumuse osaliseks, kui oled mõtlematu või liigselt usaldav. Hoia silmad ja kõrvad lahti. 

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus saad nautida unistuste täitumist. Sinu ellu jõuab midagi imelist, mis teeb rõõmu ja tekitab tänutunnet. Sind võivad ees oodata ka toredad kohtumised sõprade või lähedastega ja edukad ettevõtmised nii töö- kui eraelus. 

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Sa vajad aega, et puhata ja hinge tõmmata. Sa pead oma mõtlemist positiivsemaks muutma. Kipud keskenduma praegu liigselt sellele, mis sind häirib ja mis ei meeldi. See aga ei lase sul asjadest reaalset ülevaadet saada. Võta endale aega, et rahuneda ja lõõgastuda. 

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sinu ees on mitmeid võimalusi, mille vahel sul tuleb valik teha. Kaalu hoolega enne otsustamist ja ära lase end illusioonidest eksitada. Mida enam sa kaine ja kaalutletud meele abi kasutad, seda paremaid tulemusi saavutad. 

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. Oled motiveeritud, ambitsioonikas ja ei karda ohje enda kätte haarata. Nüüd on oluline, et sa ei laseks end oma eesmärkide saavutamise teelt kõrvale kallutada, sest sinu teele satub erinevaid ahvatlusi ja ka väikseid takistusi. Hoia oma siht silme ees ja sa saavutad kõike, millest oled unistanud. 

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide üheksa. Saad tunda hingerahu ja rõõmu. Oled jõudnud oma elus üht-teist saavutada, tänu millele võid rahulolevalt tagasi vaadata. Naudi seda, mis sinu elus hetkel olemas on ja luba endale kõike seda, mida väärt oled. Praegu on hea aeg ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Sind ootab hea aeg just elu maisema poole osas. Võid saada suurepäraseid uudiseid, mis puudutavad elu- või töökohta. Peresuhted laabuvad sujuvalt ning sind võib ees oodata tore üritus koos sõprade või sugulastega. 

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sind ootab ees rõõmus periood. Kohtud toredate inimestega, kes toovad sinu ellu põnevust, hingesoojust ja armastust. Ees võib oodata mõni perekondlik sündmus või tore üritus, mida ootad elevusega. 

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Nüüd pead kasutama eelkõige oma praktilist meelt ja loogilist mõtlemist. Emotsioonid võivad küll pead tõsta, kuid sa ei tohi neil lasta üle pea kokku lüüa. Oma südant tuleb kuulata, kuid selle taha ei saa varjuda, kui tegelikult sisimas tead, et vahel tuleb mõistuse häält südamele eelistada. 

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud