NÄDALA TAROSKOOP 5.09-11.09 | Saad maitsta oma tegude ja soovide „vilju“!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad mõõkade kümme ja õiglus. Nüüd on sind ees ootamas millegi lõpp, mis on oma aja ära elanud ja mis sind enam kuidagi edasi ei vii ega arenda. Igal teol meie elus on olemas tagajärg ning nüüd saavad paljud maitsta oma käitumise, mõtete või soovide „vilju“. Koos krahhide ja negatiivsete kogemustega toob nädal endaga kaasa ka palju vabanemisi, uusi algusi ja raskest mineviku koormast vabanemist.

Armastuse ja suhete osas tuleb sul nüüd tõele ja reaalsusele näkku vaadata. See pole alati mugav, kuid ometi on see vajalik kui soovid, et sinu armuelu liiguks suunas, mis teeb sind õnnelikuks. Alati ei ole need otsused, mis viivad sind õnneni, lihtsad. Kuid need tuleb langetada. Sa võid tunda, et nüüd toimub justkui mingi jõuline pööre, mis tähistab sinu jaoks uue etapi algust.

Töö- ja rahaasjade osas tuleb olla väga tähelepanelik, kuna ette võib tulla nii konflikte kolleegidega kui ka ebaõnnestumisi ja pettumust. Ole väga hoolikas lepingute ja juriidiliste dokumentidega. Loe hoolikalt läbi kõik, millele alla kirjutad. Võiksid üle vaadata ka selle, kas sinu elus on töö- ja eraelu tasakaalus. Ära lase elu majanduslikul poolel hakata varjutama oma suhteid lähedastega, perega ja sõpradega.

Tervise eest hoolitsedes ole tähelepanelik selle osas, mida sa sööd ja jood, kuna igasugused liialdused tekitavad kergesti sõltuvust või tervisehäireid. Ära pinguta üle, luba endale lõõgastumist ning tegele teadlikult oma mõtete ja tunnetega. Kõik emotsioonid, mida sa maha surud või blokeerid, tekitavad kogunedes aina suuremat ebamugavustunnet ning avalduvad vaimsete ja füüsiliste terviseprobleemidena.

NÄDALA TAROSKOOP 5.09-11.09

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik, kuid turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles sasipuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega, energiat ega tundeid raiskama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on narr. Oled spontaanne ning valmis seiklusteks. Sinus on lausa lapselik uudishimu ja entusiasm, millega võtad vastu elu poolt saadetud väljakutseid. Kui sinu teele satub midagi eriti pöörast, siis mõtle enne hoolega järele, kas tasub end sellega siduda. Kuna kipud impulsiivselt otsuseid tegema, siis võid sattuda eneselegi mõistmatult sekeldustesse.

Ilusat uut nädalat!

Seotud