NÄDALA TAROSKOOP 31.01-06.02 | Keegi teine ei saa sind aidata, kui sa ise ennast ei aita!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kaheksa ja mõõkade kuninganna. Oleme liikumas suurema selguse ja korra poole, kuid enne kui see saab juhtuda, pead sa leidma üles iseendas jõu, et teha oma elus muudatusi. Energiad soosivad vanadest mustritest välja murdmist ja enda piirangutest vabastamist. Kõik see, mis sinu elus ei toimi ja mille osas on juba pikka aega seisak, vajab liikvele raputamist, uuendamist, ülevaatamist ja vajadusel parandamist. Selleks, et jätta oma vanad mustrid ja mittetoimivad suhted selja taha, pead sa leidma üles enda julguse, tugevuse ja oma tõelise ise. Keegi teine ei saa sind aidata, kui sa ise ennast ei aita. Kui sa tahad oma elu muuta, siis alusta iseendast. Hakka sammhaaval endaga tegelema ja tasapisi oma tõelist kutsumust jälgima ning sa märkad, et elu hakkab muutuma.

Suhete ja armastuse osas toob nädal kaasa palju emotsioone. Üles kerkivad valusad teemad, mis on sind ehk juba mõnda aega mõtlema või muretsema pannud. Kui oled tundnud, et sa ei saa ise midagi ära teha selleks, et olukord muutuks, siis nüüd näed üsna selgelt, et tegelikult on sinul endal võimalik üsna palju ära teha selleks, et sinu südameasjad oleks sellised nagu sa soovid. Pead vaid end kokku võtma, endasse uskuma ja lõpetama ohvrirolli endas hoidmise. Ära karda enda eest seista, kui selleks on vajadus. Samuti ära jää mugavustsooni lihtsalt sellepärast, et see on tuttav ja tundub turvaline. Sa pead alustuseks endale teadvustama, et sina oled oma elu looja ja seejärel selles uskudes hakkama oma elus ka julgelt muutusi tegema.

Töö ja raha osas võid tunda, et hinges on ärevus või teadmatus tuleviku ees. Hetkeolukord on pigem segane ning kohati võib olla raske end rahulikuks sundida, et väljapääsu näha. Praegu on oluline end mitte oma murede või küsimustega üksi jätta. Kui sa tunned end justkui lõksus, siis räägi ümbritsevatega. Kindlasti on sul mõni kolleeg, sõber või pereliige, kes oskab sulle nõu anda või lihtsalt emotsionaalset toetust pakkuda.

Tervise osas võib esineda probleeme silmadega. Samuti võib ärevus endast märku anda ning ka meeleolulangus ja depressioon on teemad, millega võid kokku puutuda. Praegu annavad endast eriti jõuliselt märku teemad, mis on seotud sinu poolt väljendamata, allasurutud emotsioonidega. Mida enam end piirad, eitad, jätad vastu võtmata või andestamat, seda tõenäolisem on, et kõik need teemad annavad endast märku mõne tervisehädana.

NÄDALA TAROSKOOP 31.01 – 06.02

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead korraks hoo maha võtma ja ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma. Pead lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide kuninganna. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Keskendu sellele, et parandada oma olukorda töö- ja rahaasjades. Hea aeg on ka kinnisvaraga tegelemiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Nüüd on uksed sinu jaoks avatud, kasuta seda võimalust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. See, mis ühe jaoks tundub õiglane, ei pruugi seda olla teise jaoks. Praegu on sinu elus õiguse ja õigluse teema tugevalt päevakorras ning sul tuleb anda endale aru, kas oled asjade hindamisel ikka objektiivne või lased end mõjutada kas iseenda või teiste tunnetest ja arvamustest.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.