NÄDALA TAROSKOOP 3.-9.10 | Kõik ei ole nii nagu pealtnäha näib

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad kuu ja müntide kuningas. Kõik ei ole nii nagu pealtnäha näib. Usalda oma sisetunnet ja oska näha ka varjatut. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka oma unenägudele, sest sinu alateavus näitab sulle seda, millele võiksid tähelepanu pöörata. Ära kiirusta järelduste tegemisega, anna asjadele aega areneda ja näidata oma tõelist palet.

Suhete osas ootab ees nädal, kus esmapilgul võib tunduda, et kõik justkui toimib laitmatult, kuid ometi kripeldavad rahuliku pealispinna all lahendamata probleemid ja vastuseta jäänud küsimused. Nüüd võid uuesti kokku puutuda valusate teemadega minevikust või avastada, et oled sattunud jälle suhtemustrisse, mis sulle kuidagi head ei tee. Ära lase end kaasa tõmmata mängudesse ja manipulatsioonidesse, jää ausaks iseenda ja ka oma kaaslase vastu.

Tööalaselt pead nüüd olema kohusetundlik, pühendunud ja visa, kui soovid saavutada oma eesmärke. Tegemised ei laabu ehk nii ladusalt kui sooviksid, kuid ära lase oma hirmudel end liiga palju mõjutada. Kui sul on ausad ja kindlad plaanid ning kui oled nõus oma unistuste nimel ka veidi vaeva nägema, siis laabub kõik sinu jaoks positiivselt. Ära mõtle üle ega lase ärevusel enda üle võimust võtta. Alati on midagi, mis võiks olla paremini või sujuda ladusamalt, kuid kokkuvõttes saad endasse uskudes kõigest edukalt üle. Raha osas pead nüüd vältima kõike sellist, mis on riskantne ja kahtlane. Kui miski paistab liiga hea, et olla tõsi, siis väldi seda.

Tervise osas tasub nüüd tugevdada oma immuunsüsteemi. Liigu värskes õhus, toitu tervislikult ja kindlasti pööra tähelepanu oma unele. Praegu võivad esile kerkida ärevus, meeleolulangus ja stress. Tee enda poolt kõik, et neid ennetada. Leia endale tegevusi, mis aina lühemaks muutuvatesse päevadesse põnevust ja rõõmu tooks. Tegele suhete parandamisega. Mida harmoonilisemad on sinu suhted sõprade, lähedaste ja kasvõi töökaaslastega, seda vähem koged üksindust, alaväärsustunnet ja hirme. Too oma ellu naudinguid, et sinu igas päevas oleks midagi head ja hingekosutavat.

NÄDALA TAROSKOOP 3.-9.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Tunned end ebakindlalt, kuna sinu õlgadel on suurem koorem, kui kanda jaksad. Kas oled endale ise võtnud liigselt kohustusi või on teiste ootused sinule liiga suured? Igal juhul peaksid endale vajadusel võtma puhkust ja näitama välja oma tõelisi mõtteid ja tundeid. Vaid nii saad ise endast arus ning ka teised saavad sind aidata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka detailidele, sest kui nö „väikesed asjad“ on korras, siis toimivad ka „suured asjad“ laitmatult.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on ning saad tegeleda sellega, et end kummitavast minevikust vabaneda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis äkilisteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mis mõjutavad sinu elu soodsas suunas. Tunned, et oled pidevas liikumises ja kõik areneb ja muutub sinu elus kiiresti. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab surm. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind. On aeg arenguks ja edasiliikumiseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Ilusat uut nädalat!

Soovid personaalset ennustust tarokaartidega? Katrin Oidra vastuvõtule registreerimiseks kirjuta katrinoidra@gmail.com

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.