NÄDALA TAROSKOOP 3.- 9.04 | On oluliste otsuste langetamise aeg

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad täht ja mõõkade kaks. Oluline on meeles pidada, et elus on alati duaalsus. Kunagi ei ole nii, et kõik on ainult hea või ainult halb. On sinu otsustada, kummale poolele sa oma elus ülekaalu annad, kuhu oma tähelepanu suunad ja mida väärtustad. Sel nädalal võivad esile kerkida mõned üsna teravad sõlmpunktid, milles osas pead otsuse langetama või seisukoha võtma. Isegi kui sul on raske, siis katsu üles leida oma sisemine tugevus ja eneseusk. Kui sa leiad endas rahu, siis suudad kõigega toime tulla.

Tööalaselt on võimalik saavutada edu ja pälvida tunnustust, kuid sind võivad ka mõned häirivad asjaolud segada ja stressi tekitada. Võid sattuda teravasse sõnavahetusse kolleegiga või saad mõne ülesande, mis sulle just meeltmööda ei ole. Ära lase sel end liigselt häirida, sest tegu ei ole millegi liiga olulisega või sellisega, mis sinu tööasju pikemas plaanis kahjustaks. Keskendu oma eesmärkidele ja ära lase end intriigidesse kaasa tõmmata.

Armastuse ja suhete osas võid nüüd sattuda olukorda, kus tunned, et vajad omaette olemise aega või lihtsalt veidi oma ruumi, et tunnete üle pisut järele mõelda. Vahel, olles mingis situatsioonis väga sees ei osata asju täiesti õigesti hinnata. Siis ongi hea võtta pisut aeg maha, lubada endal astuda mõned sammud tahapoole, et näha suurt pilti. Nii mõistad sa, mida sa tegelikult tahad.

Tervise osas tuleb sul tegeleda sel nädalal nende emotsioonidega, mida oled endas eitanud või alla surunud. Blokeeritud emotsioonid ja ärevuse allasurumine võivad viia pikemas plaanis füüsiliste haigusteni. Seega, ära eita oma tundeid. Ole enda vastu aus ja kui sinus on ka negatiivseid tundeid, siis luba neil tulla pinnale. Ainult nii, kõike aktsepteerides, saad sa elada täielikult.

NÄDALA TAROSKOOP 3.- 9.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatan. Nüüd kipuvad esiplaanile tõusma need teemad, mida hoiaksid pigem varjul nii enda kui teiste eest. Ole tähelepanelik, sest kõik see, mis on seotud erinevate sõltuvustega, aktiveerub. Võimenduvad ka inimese ürginstinktid ja see võib sind panna käituma ettearvamatult. Enne kui teed mõne mõtlematu teo, võta endale aega, et pisut järele mõelda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ellu saabub nüüd selgus ja enesekindlus. Tead, mida soovid oma elult ja astud ka samme selle saavutamise suunas. Sa koged läbimurret probleemides, mis on sind viimastel aegadel vaevanud. Kui jätkad nüüd kõndimist oma unistuste rajal, siis ei saa sa eksida ning võid hiljem tagasi vaadates rõõmu tunda oma valikute üle.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. Kui oled piisavalt motiveeritud ja enesekindel, siis suudad sa saavutada pea kõiki eesmärke, mille oled endale seadnud. Praegu ongi kõige olulisem see, et usuksid iseendasse ja oma võimetesse. Vähem tähtis pole ka oskus ümbritsevatega koostööd teha. Ühendatud jõud suudavad korda saata palju enam kui üks inimene.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu“ maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.