NÄDALA TAROSKOOP 29.1-4.2 | Varu kannatust muutustega kohanemiseks

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate seitse ja õnneratas. Sinu elus on käimas üsna jõulised arengud, mis sunnivad otsuseid langetama ja valikuid tegema. Nüüd tasub endale selgeks teha, mis on sinu prioriteedid ja mis on need teemad, mis asjatult aega ja energiat kulutavad. Muutused on käimas ja see toob endaga kaasa suurepärase võimaluse sisemiselt kasvada, omandada õppetunde ja jõuda oma elus paremasse kohta. Meeles tuleb aga pidada seda, et kõik mis areneb ja muutub ei pruugi olla mugav, lihtne ega tore. Alguses võid olla sunnitud oma turvaliselt alalt lahkuma, uusi teadmisi omandama, midagi tuttavat selja taha jätma ja oma piire nihutama. Aga oma mugavustsoonist väljumine on ainus võimalus, kuidas sa saad liikuda oma tõeliste unistuste suunas.

Suhete osas on sel nädalal võimalikud väga suured muutused. Nüüd saavad nii mõnedki vanad haavad lahti kisutud ning see, kuidas inimesed neile reageerivad, võib kaasa tuua nii kriitilisi ja pingelisi olukordi, kui ka võimalusi oma suhteid selgitada ja arusaamatusi lahendada. Jääda tuleks eelkõige ausaks ja oma ootusi ei tuleks rajada illusioonidele. Enesepettus, ebaausus ja oma tunnete mahasurumine on sageli just need teemad, mis pikas plaanis suhetele saatuslikuks saavad.

Töö ja rahaasjade osas peaks nüüd hoogu maha võtma, sest tegevusi ja kohustusi, mis nõuavad sinu tähelepanu või finantsilist sekkumist on palju. Ära tee ühtegi otsust kiirustades ja võimalusel väldi praegu ka väga suurte väljaminekute tegemist. Kui plaanid investeerida või soetada midagi hinnalist, siis katsu tehing pigem uude nädalasse lükata või tee väga korralik taustakontroll, et veenduda oma tehingute turvalisuses.

Tervise osas võiksid nüüd keskenduda just oma vaimsele heaolule. Tegele meelerahu saavutamisega ning püüa liikuda selles suunas, et sinu elus oleks aina vähem teemasid, mis sind täiesti rivist välja suudaksid lüüa. Kui sa ei saa muuta asjaolusid, siis oma suhtumist saad sa siiski kontrollida. Püüa näha suurt pilti, ära dramatiseeri pisidetaile üle ja ole armastav, seda eelkõige iseenda suhtes. Suhtu endasse ja oma emotsoonidesse sama mõistvalt nagu teeksid seda oma hea sõbra puhul.

NÄDALA TAROSKOOP 29.1-4.2 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ees laiuvad valikud ning käes on otsustamise hetk. Vaata tagasi juba saavutatule ning tee sellest järeldusi tulevikuplaanide seadmisel. Rohi võib tunduda rohelisem seal, kus sind ei ole, kuid see on petlik. Hinda olemasolevat! Sind võib ees oodata mõni tore reis või pakub keegi sulle mõne huvitava võimaluse koostööks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Tunned end enesekindlalt ja see laseb teha julgeid tulevikuplaane. Praegu on ka kätte jõudnud aeg, kus saad juba rahulolevalt tehtud tööle tagasi vaadata ja noppida esimesi vilju. Võid kokku puutuda mõne välismaalasega, kes avardab su silmaringi ja tekitab ka soovi pisut ringi reisida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kuninganna. Sul peaks olema hetkel nii motivatsiooni kui ka energiat, et endale seatud eesmärke saavutada. Ära võta liiga palju korraga käsile, sest siis võid nii mõnegi asja unustada ja see toob kaasa võidu asemel pettumustunde. Kui aga suunad oma pilgu millegi konkreetse peale, siis suudad saavutada kõrgelennulisi eesmärke.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Sinu jaoks on praegune aeg soodne just enesesse vaatamiseks ja oma hingega tegelemiseks. Võid tunda, et vajad omaette olemise aega, et end koguda ja oma sisemisi jõuvarusid taastada. Ära tunne süüd, kui sa ei jõua kõiki eesmärke saavutada, mille endale seadnud oled. Ka sina oled ainult inimene ja sinu võimetel on piirid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Puutud kokku abistamise, heatahtlikkuse, toetamise või kingitustega. Võid olla ise nii abi andja kui ka toetuse saaja. Igal juhul paneb see sind rohkem elu usaldama ja end turvalisemalt tundma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis sind on tagasi hoidnud elus sihte saavutamast. Sa suudad kõik oma unistused täita, kui endasse usud. Sul on palju hingejõudu ja sisemisi ressursse ning ainus, mis sind suudab takistada ongi sinu enda aeg ajalt kahtlev meel.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab surm. Ees ootavad üsna jõulised muutused, mis ei pruugi olla lihtsad, kuid mis on ometi vajalikud selleks, et saaksid üle seisakust ja liiguksid elus uuele leheküljele. Sa saad teadlikuks uutest asjaoludest või jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud, igal juhul toob see sinu ellu edasiliikumise, millel on kaugeleulatuvad tagajärjed.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Saad tunda rõõmu harmooniliste suhete üle ning naudid elu poolt pakutavaid õnnehetki. Praegu peaks sinu elu erinevate valdkondade vahel valitsema harmoonia ning see lubab sul nautida nii häid suhteid ja romantikat, kui ka saad tunda rõõmu koostöödest või ühistest projektidest kaaslastega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd tasub meeles pidada, et igal teol on tagajärg. Olgu selleks siis head ja armastavad teod või negatiivsetest tunnetest ja plaanidest ette võetud käitumine. Mida enam sa oma elus teadlikult tegutsed, seda rohkem saad näha, kuidas sinu maailm on paljuski sinu enda luua.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled oma eesmärkide saavutamise nimel kõvasti vaeva näinud ja nüüd on kätte jõudnud aeg, kus saad maitsta oma töö vilju. Kui oled oodanud edu ja seda pole tulnud, siis nüüd saad näha, et ei tasu käega lüüa, õnnestumine on saabumas iga hetk. Ära kaota lootust, usu endasse ja sa saad nautida unistuste täitumist.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kuu. Sinu elus on inimene või olukord, kelle/mille osas sa ei tohiks valvsust kaotada. Kõik ei ole nii nagu näib või nagu sulle paista lasta üritatakse. Usalda oma sisetunnet. Kui midagi tundub kahtlane, siis seda see ilmselt ka on.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on poodu. Sa ei ole mingi olukorraga oma elus päriselt rahul. Tunned, et oled justkui lõksus, kuid ei oska ega suuda ka leida lahendust. Ära kiirusta ega heida meelt. Üsna pea jõuab sinu ellu midagi, mis selgitab olukorda ja kergendab sinu enesetunnet.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.