NÄDALA TAROSKOOP 28.8-3.9 | Pane end valmis ootamatuteks muutusteks

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on narr ja torn. Sind ootavad ees suured ja murrangulised arengud, mis toovad endaga kaasa elumuutusi. Seda ei maksa karta, kuid tuleb endale teadvustada, et mida enam sa vana külge klammerdud ja seda taga nutad, seda raskem on edasi liikuda. Märka, mis sinu ümber toimub ja lase elul end kanda.

Suhete osas võivad ees oodata nii ootamatud lõpud kui ka uskumatud kohtumised, mis viivad suure armastuseni. Nüüd kerkivad esile minevikust pärit mustrid või traumad, mis sunnivad inimesi käituma ka nende endi jaoks ootamatult. Kuna inimesed on pisut ettearvamatud, siis tasuks olla pigem ettevaatlik. Mingeid kiireid otsuseid ega põhjapanevaid järeldusi ei maksaks sel nädalal teha, sest emotsioonid on laes ja see võib mõjutada nii meeleolu kui käitumist.

Tööalaselt võid tunda, et õhus on pinged või sulle on suunatud suuremad ootused, kui sa täita suudad. Midagi, mis tundus muutumatu ja stabiilne, hakkab lagunema ja tekitab ebaturvalise tunde. Praegu on keeruline aeg seoses rahaga. Laenud, investeeringud ja kokkulepped, kõik nendega seonduv tuleks väga hoolikalt üle vaadata, et ei tekiks valesid arusaamu, möödarääkimisi või ebareaalseid ettekujutusi.

Tervise osas tasuks olla tähelepanelik, sest on õnnetuste ja ootamatute tervisehädade tekkimise risk. Hoolitse enda eest hästi. Kui tunned, et vajad puhkust, üksiolemist või aja maha võtmist, siis luba endale seda.

NÄDALA TAROSKOOP 28.8-3.9

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Sind on ees ootamas head uudised, mis toovad sära silmadesse ja rõõmu südamesse. On tõenäoline, et saad mõne põneva pakkumise või tutvud mõne huvitava inimesega, kes on romantilise hingelaadiga. Hea nädal saab olema kõigil neil, kes puutuvad kokku loominguga, kuna nüüd jagub nii inspiratsiooni kui motivatsiooni. Ka armuelu peaks sel nädalal laitmatult sujuma.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi tunned, et su sisemaailmas on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja rahu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunned tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sa ei satuks kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab. Eriti tähelepanelik ole oma rahaasjade osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Tunned vajadust oma vaadete ja soovide eest võidelda ning konkurendid alistada. See võitlus viib sind läbi raskuste olulistest asjadest arusaamise poole ning tunnetuslikult oma probleemide algpõhjuste mõistmiseni. Suudad hästi säilitada võime näha üldpilti ning väldid detailide ületähtsustamist. Selleks, et saavutada võimalikult hea lõpptulemus, pane oma siht väga konkreetselt paika.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Tunned kurbust, kuna sinu elus on toimunud muutused. Keskendud sellele, mida sul ei ole ja millest on saanud minevik. Ära unusta, et see, kuidas sa maailma näed, on sinu valik. Sa võid kas suunata oma pilgu minevikku ja negatiivsele, või siis võid keskenduda kõigele heale, mis sul on olemas. Kui suudad oma meele fokusseerida positiivsele, siis suudad ka näha uusi uksi, mis sinu jaoks avanevad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate äss. Nüüd on sinu elus jõuliselt esiplaanil tunded. Tegeled armastuse teemaga ning siia alla kuuluvad nii siiras ja austav enesearmastus, hoolivus ja kaastunne, kui ka kahe inimese vaheline suur romantiline ja kirglik armastus. Hoia oma silmad lahti ja süda valla!

Ilusat nädalat!

Seotud