NÄDALA TAROSKOOP 26.2-3.3 | Edu algab iseenda väärtustamisest!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kuningas ja maag. On aeg vaadata endasse ja märgata oma erilisust. Sa võtad oma andeid, oskusi ja saavutusi vahel väga iseenesestmõistetavalt ja kipud end seetõttu alahindama. Julge end väärtustada, tunnusta end saavutatud eesmärkide eest, armasta end sellisena, nagu sa oled. Ära karda, et see tähendab loorberitele puhkama jäämist, vastupidi, see annab sulle julgust mõelda suuremalt ning unistada kaugematest ja kõrgematest sihtidest. Sa oled eriline ja väärtuslik just sellisena, nagu sa oled. Kasuta käesolevat nädalat, et tuua välja oma parim.

Suhted laabuvad hästi, kui inimesed lähtuvad siirastest kavatsustest. Olles enda vastu aus ning aktsepteerides enda ja oma kaaslase tundeid, ei saa teha valesid valikuid. Kuula oma südame juhatust. Praegu võib olla veidi keeruline oma tundeid ja mõtteid verbaalselt väljendada, seega anna aega ja ole mõistev. Vaata suuremat pilti. Inimeste teod ja käitumine näitavad tihti isegi enamat kui sõnad. Uue suhte alustamiseks on praegu suurepärane aeg, kuna ebaaus käitumine ja valed tulevad kiirelt välja ning pinnale jääb vaid tõene ja aus.

Tööalaselt on ootamas ees periood, kus pead suutma ennast kokku võtta ja süvenema tehtavasse. Sa suudad saavutada väga häid tulemusi, kui oled oma mõtetega selle juures, mida teed. Nädal ei saa kerge olema, kuid pingutused toovad ka loodetud tulemused. Ka rahaliselt peaks olema üsna hea aeg. Võid saada kusagilt väikese lisaraha sutsaka või pakutakse sulle mõni tasuv lisatööots.

Tervise seisukord peaks liikuma tõusujoones. Eriti hea aeg on füüsilise tervise edendamiseks. Luba endale tervislikku toitu, liikumist, sauna, massaazi või muud sobivat, mis sinu kehalist heaolu suurendab ning läbi selle ka head tervist ja enesetunnet toob.

NÄDALA TAROSKOOP 26.2-3.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd on aeg otsida oma elus rahu ja selgust. Sa oled palju teinud ja läbi elanud, nüüd on aeg end pisut tuulutada. Sul tuleb nii mõnegi asja üle oma elus tõsiselt mõelda, et mosaiigikildudest selge ja arusaadav tervik kokku sättida. Ole enda vastu mõistev ja luba endale vajalikku rahuaega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on päike. Kui soovid oma ellu kindlustunnet ja selgust, tuleb su leida enda keskpunkt. Kõik, mis peab kasvama, vajab ruumi ja õhku. Ka sinu vanad probleemid või mured, mille osas soovid lahendusi, vajavad üles tõstmist ja suurema pildi nägemist. Ainul julgelt ja avatult saad oma ellu kutsuda positiivseid muutusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaheksa. Tegeled hoolega elu maise poolega. Nüüd panustad oma aega ja energiat sellesse, et tööasjad sujuks ja et võiksid end tunda majanduslikult kindlalt. Ehk pead ka uusi töövõtteid õppima või uue nurga alt lähenema, igal juhul on vajalik sinu täielik tähelepanu ja pühendumine.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Võta oma elu eest otsustamine julgelt enda kätesse. Tee kindlameelseid otsuseid, usalda oma vaistu ja jälgi ümbrust. Nüüd saad olulist infot sind huvitavate teemade kohta.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd saad tunda kergendust ja näed, kuidas asjad hakkavad paremuse poole liikuma. Mis iganes sulle varasemalt on muret teinud, hakkab sinu enda tegutsemise toel lahenema. Ära kaota lootust, varsti tunned end suurepäraselt ja saad rõõmustada positiivsete tulemuste üle.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. On aeg üle vaadata oma uskumused. Ehk on sul tõekspidamisi, mis sind tagasi hoiavad ja sinu tegutsemist pärsivad, kuigi tegelikult võiksid sa rahulikult ilma takistusteta kasvamist ja edasi liikumist nautida. Ära sea endale ise piiranguid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Sinu jõud tuleb kõige paremini esile siis, kui sa ei suru alla oma nõrkusi või tumedamaid pooli, vaid tervitad neid teadlikult ja õpid nendega ümber käima. Kui tunned nii oma nõrkusi kui tugevusi, siis oled sa võitmatu ja iseendaga paremas kooskõlas.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Pööra pilk oma lapsepõlve. Millised on sinu mälestused, mis on need kogemused, mis sind tänaseni mõjutavad? Kui suudad mõnele sinu jaoks keerulisele teemale leida lahenduse, siis lahenevad paljud valupunktid, mis sind igapäevaelus häirida võivad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide üheksa. Saad tunda hingerahu ja rõõmu. Oled jõudnud oma elus üht-teist saavutada, tänu millele võid rahulolevalt tagasi vaadata. Naudi seda, mis sinu elus hetkel olemas on ja luba endale kõike seda, mida väärt oled. Praegu on hea aeg ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. On aeg rutiinist välja murda ja oma ellu midagi põnevat tuua. Tavapärasest erineva tee valimine toob ka erinevaid tulemusi. Luba endale seda, mida naudid ja millest tunned rõõmu.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Praegu võid tunda, et oled veidi liimist lahti või madalseisus. Tõmba oma tegemistele pisut pidurit peale, et paremini ümbruskonda ja inimesi jälgida ja mõista ning et anda endale aega oma tunnete ja mõtete läbitöötamiseks.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud