NÄDALA TAROSKOOP 26.06-2.07 | Hea aeg selleks, et lahendada armastuse ja suhetega seotud probleeme

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kaks ja mõõdukus. Nüüd on aeg selleks, et tuua oma ellu tagasi tasakaal ja harmoonia. Kui vahepeal kaldusid tegelema mõne konkreetse valdkonnaga oma elus süvitsi ja jätsid muu tahaplaanile, siis nüüd on aeg muutusteks. Leiad aega ja võimalusi selleks, et panustada aega ja energiat neisse teemadesse, mis on sinu elus samuti olulisel kohal, kuid millega pole jõudnud tegeleda. Olgu selleks siis mõni soiku jäänud projekt, enese eest teadlikult hoolitsemine, puhkuse võtmine või lihtsalt liigsete emotsioonide ja muretsemise kõrvale jätmine.

Suhete osas on hea aeg selleks, lahendada küsimusi, mis on tekitanud pingeid. Praegu suudavad inimesed hoida oma emotsioone kontrolli all ning iga pinge ei lahvata tüliks. Võimalikud teemad, mis esile kerkivad, on seotud rahaga ning ühiselt planeeritavate ostudega. Kui oled vallaline ja alles ootad oma ellu seda õiget, siis peaksid üle vaatama, kas sinu elus on uuele partnerile ka aega ja ruumi. Selles osas pead enda suhtes väga aus olema.

Tööalaselt tuleb sul nüüd otsus vastu võtta. Pead enda jaoks läbi mõtlema, mida tulevikus teha soovid ja kuidas kõige paremini jõuda nende eesmärkideni, mille endale püstitanud oled. Raha osas ei pruugi olla kõige lihtsam seis. Raha küll tuleb, kuid kohe leidub ka koht, kuhu selle peab investeerima. Samas, kui sa mõtlematuid kulutusi ei tee, siis ei tohiks suuremaid raskusi ka ette tulla.

Tervise osas tasub nüüd olla tähelepanelik. Hoolimata sellest, et väljas on suurepärased ilmad ja kõik võimalused oma tervise eest hästi hoolitseda, peaksid märkama, kas kõik see ka sulle positiivselt mõjub. Kuna meie suvi on üürike, siis kiputakse üle pingutama nii aiatööde, päiksevõtu kui jahedas vees ujumisega. Kõike võib aga tuleb jälgida, et ei muututaks hulljulgeks ja endale liiga ei tehtaks.

NÄDALA TAROSKOOP 26.06-2.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Pead silmitsi seisma teemadega, mis sulle juba varasemalt on meelehärmi tekitanud. Selleks, et neist probleemidest vabaneda, peaksid sa võtma kokku kogu jõu ja julguse ning sellele, mis või kes sind häirib, otse ja ausalt otsa vaatama ning otsuse langetama, mida edasi teed. Kui pidevalt mõnda teemat oma elus lihtsalt ignoreerid, lootuses, et see möödub või kaob, siis tulebki sul iga natukese aja tagant sarnases mustris olla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda ning sind õnnelikuks teha.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled suutnud end mingitest muredest või liigsetest kohustustest vabastada ning jõudnud oma ettevõtmisega sihile. See pole olnud kerge, kuid nüüd võid rõõmu tunda ja oma võitu tähistada. Saad kuulda positiivseid uudiseid, mis sulle heameelt teevad ning rahulolu tekitavad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Oled kantud positiivsest ellusuhtumisest ja heast meeleolust. Sa oled lõpuks tagasi saanud oma hingerahu ja muretuse ning suudad nautida isegi argiseid tegevusi. Sel nädalal võivad sind oodata ees ka põnevad kohtumised, seiklusi pakkuvad väljasõidud ja uued kontaktid, mis toovad kasu nii töö- kui eraelulises plaanis.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Nüüd ootab sind hea aeg just eelkõige materiaalse maailma teemade osas. Töö- ja rahaasjad peaksid edenema suurepäraselt ja just nii nagu sina seda soovid. On oodata ka positiivseid uudiseid, mis mõjutavad sinu finantsilist olukorda pikemas plaanis.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd mõtetega rohkem unistuste ja tulevikuplaanide tegemise juures. Sa maalid oma peas pilte sellest, milline saab sinu elu ja olu olema. Ilusate tulevikulootuste kõrval kummitavad sind aga ka hirmud ja kahtlused, mis panevad sind muretsema. Ära toida oma õudusunenägusid, suuna oma energia ainult positiivsele, mida oma ellu soovid.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud