NÄDALA TAROSKOOP 25.-31.3 | Suudad manifesteerida oma ellu seda, millest oled unistanud

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide rüütel ja müntide seitse. Praegu tuleb sul elus aktiivselt osaleda, oma panus anda ja otsuseid teha. Oma eesmärkidele tuleb läheneda kindlameelselt ja rahulikult, poolt- ja vastuargumente läbi kaaludes. On hea aeg selleks, et oma peas keerelnud ideed ja unistused töösse panna. Kuid kõike, mida teed, tuleb teha täie teadlikkusega kohal olles ja detailideni viimistletult. Kiirustamine ja liigne tagant tõukamise võivad viia loomulikud arenguprotsessid hoopis soovimatus suunas. 

Suhted arenevad stabiilselt positiivses suunas. Sa suudad manifesteerida oma ellu seda, millest oled unistanud. Varuma pead vaid kannatust ning ei tohi kaotada lootust. Väga hea aeg on ka vallaliste jaoks, kes soovivad leida partnerit. Nüüd on saanud selgeks, mida sa oma tuleviku suhtelt soovid ning oled ise nii palju emotsioonaalselt kasvanud ja arenenud, et suudad mineviku mustrid seljataha jätta. 

Tööalaselt on ees ootamas hea aeg, sest oled ambitsioonikas ja eesmärkidele pühendunud. Kui annad enda parima, siis sind ka tunnustatakse ja hinnatakse vääriliselt. Praegu suudad hästi hinnata võimalusi tulevikus edu saavutamiseks ja see laseb majanduslikult kasulikke otsuseid vastu võtta. Eriti hästi edenevad praegu need tööd, mis on praktilist laadi ja oma kätega tehtavad. 

Tervise osas on hea aeg selleks, et üle vaadata, milliseid muutusi sa oma elustiilis vajad, et tunneksid ennast tasakaalukamalt, tervemalt ja energilisemalt. Pane oma eesmärgid paika ja hakka sammhaaval nende suunas liikuma. Iga päev väikseid muutusi tehes ja stabiilselt edasi liikudes suudad lõppkokkuvõtteks enda vaimse ja füüsilise tervise paremaks muutmise heaks palju ära teha. 

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 25.-31.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sinu jaoks toovad parimaid lahendusi kainele mõistusele toetudes tehtud otsused. Ära ehita õhulosse, vaid vaata kõigele, mida ette võtad, realistliku pilguga. Soositud on kõik loovad tegevused, maaga ühenduses olemine ning pere ja lastega ühised ettevõtmised. 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on päike. Kui soovid oma ellu kindlustunnet ja selgust, tuleb su leida enda keskpunkt. Kõik, mis peab kasvama, vajab ruumi ja õhku. Ka sinu vanad probleemid või mured, mille osas soovid lahendusi, vajavad üles tõstmist ja suurema pildi nägemist. Ainul julgelt ja avatult saad oma ellu kutsuda positiivseid muutusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kolm. Sind ootab ees rõõmus periood. Kohtud toredate inimestega, kes toovad sinu ellu põnevust, hingesoojust ja armastust. Ees võib oodata mõni perekondlik sündmus või tore üritus, mida ootad elevusega. 

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kaarik. On aeg endasse vaadata. Selleks, et elus edasi liikuda, pead sa teadma, kuhu suunas sa liikuda soovid. Kui oled oma eesmärkides ja sihtpunktis kindel, siis suudad ka leida võimalused ja õiged rajad, et oma unistuste suunas liikuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. On aeg rutiinist välja murda ja oma ellu midagi põnevat tuua. Tavapärasest erineva tee valimine toob ka erinevaid tulemusi. Luba endale seda, mida naudid ja millest tunned rõõmu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Ilma selleta, et laseksid vanast lahti, ei tule ka muutusi sinu ellu. Vabaks andmine on muutumise protsessi lahutamatu osa, seega mida vähem klammerdud vana külge, seda enam annad elule võimalusi end millegi uuega üllatada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt keeruline. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Ilusat nädalat!

 

Seotud