NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.10 | Ees on ootamas head üllatused ja positiivsed arengud

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad müntide üheksa ja ülempreester. Saad nautida häid asju ja positiivseid üllatusi, mida elul pakkuda on. Oled teinud endaga tööd ja pidanud pingutama selleks, et jõuda stabiilsele pinnale, kus tunned end emotsionaalselt kindlalt ja turvaliselt. Praegu tunned, et tead, mille suunas soovid liikuda ja oskad ka vääriliselt hinnata minevikust pärit kogemusi. Sa ei oleks see, kes oled praegu, kui poleks läbinud neid elu keerdkäike, mis panid sind ennast ületama.

Armastuse ja suhete osas ootab ees hea aeg, kus tead, mida tahad ja tunned, et oled valmis edasi liikuma suunas, mis muudab suhte sügavamaks, kindlamaks ja rahuldust pakkuvamaks. Need, kes on vallalised, võiksid nüüd avatud silmade ja südamega ringi vaadata, sest praegu on tõenäoline kohata samade väärtushinnangute ja tõekspidamisega inimest, kes toob sinu ellu uut hingamist ja pakub sulle emotsioone, mille järgi oled igatsust tundnud.

Tööalaselt on hea aeg ettevõtmisteks, mis on seotud partnerluse ja meeskonnaga. Saad mõnelt kogenud inimeselt head nõu, kuidas oma elu majanduslikku poolt veelgi edukamalt hallata ning oma tööalaseid plaane produktiivsemalt ellu viia. Väga riskantsete tehingute tegemiseks ei ole hea aeg ning raha kergekäelist väljaandmist tuleks vältida.

Tervise osas on praegu soovitavad kõik rahulikumat sorti tegevused. Võimlemine, jalutamine, veeprotseduurid jne. Hoolitse oma keha eest teadlikult, tähelepanelikult ja armastusega. Katsu leida endale midagi, mis hoiaks sinu meele rõõmsa ja pakuks ellu piisavalt naudinguid, uusi kogemusi ja vaheldust.

NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku narr. Ära lase mööda võimalust liituda elu poolt pakutud seiklustega. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku surm. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind. On aeg arenguks ja edasiliikumiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd meenutab universum sulle väga jõuliselt, et sinu elu on täpselt selline, kuidas sa seda ise enda jaoks kujundad. Kui sätid oma fookuse neile asjadele, millega sa ei ole rahul, millest sul puudu on või mis meelehärmi valmistavad, siis kogedki, et elu on täis raskusi ja ebaõnne. Kui aga keskendud sellele, mis on hästi, siis leiad küllaldaselt põhjust rõõmustamiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõdukus. Praegu on sinu elus põhirõhk asetatud suhete parandamisele oma lähedastega. Sa soovid, et elus valitseks harmoonia ja tasakaal ning oled nõus õppima, kuulama ja kasvama selleks, et olla empaatilisem ja mõistvam kaaslane ning vajadusel tark nõuandja. Sa õpid ohjama oma ihasid ja suunama neid õigele teele. Suudad ka paremini mõista teisi, isegi siis, kui nad on õigelt teelt eksinud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on väga tõenäoline.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne väljasõidu, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on õiglus. Nüüd tuleb sul võtta hetk ning mõelda järgi, kas oled käitunud igati ausalt ja õiglaselt. Tihtipeale kallutab emotsionaalne seotus inimese meele ühele või teisel poolele. Siinkohal peadki aru saama, kas suudad jääda erapooletuks ning hinnata vajadusel olukordi nii nagu need seda on, või tuleb sul tihtipeale mängu ka ego. Ette võib tulla ka lepingute või kokkulepetega seotud küsimusi.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud