NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.07 | Suhted laabuvad seda paremini, mida enam suudad end hoida eemale välistest mõjutajatest ja iseenda sisemistest hirmudest

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide neli ja müntide kuninganna. Pinnale tõusevad teemad, millega pead enda sees tegelema, et vabaneda mineviku köidikuist. Tunned, et mõned inimesed või olukorrad, mis tegelikult on ammu sinu elust kadunud, mõjutavad sind ning muudavad emotsionaalseks. Vaata julgelt endasse, sest kõik see, millega tegelemise praegu tõsiselt käsile võtad, saab väga positiivse lahenduse.

Armastuse ja suhete teemad laabuvad sel nädalal seda paremini, mida enam sa suudad end hoida eemale välistest mõjutajatest ja iseenda sisemistest hirmudest, mis põhinevad mineviku negatiivsetel kogemustel. Ole kohal, märka seda, mis on sinu elus praegu. Ole tänulik, kui sinu suhted sujuvad ning näita seda välja. Kui tunned, et pead midagi parandama või muutma, et võiksid end hästi tunda, siis alusta alati iseendast ja endasse vaatamisest. Pole mõtet loota, et keegi teine teeb sind õnnelikuks või parandab sinu haavad.

Töö- ja rahaasjad edenevad hästi, kui oled pühendunud ja usud sellesse, mida teed. Liigselt kulutada ei maksa, kuid mõõdukaid väljaminekuid võid endale julgelt lubada, sest raha tuleb ka kenasti sisse. Pigem tunned end kindlana ja ei muretse liigselt.

Tervise osas tasuks nüüd tähele panna, kas sinu elus on liigselt negatiivset või suudad hoida oma elu ja emotsioonid tasakaalus. Kui kipud liigselt pessimismi kalduma, ennast haletsema, stressi tõttu ärevust või hirmu tundma, siis esimene asi, mida peaksid tegema on elutempo aeglustamine. Võta aeg maha, et näha selget pilti. Ole kohal, tunneta neid emotsioone, mis sind valdavad, uuri iseenda tundeid, et mõista paremini, mis on see, mida sa oma elus muutma peaksid. Teised võivad sind toetada ja sulle head nõu anda, kuid põhitöö tuleb alati endal ära teha.

NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd suudad tegeleda kõikide nende probleemide ja takistustega, mis varasemalt lausa ületamatutena näisid. Sa võtad kõike loogikast ja kainest mõistusest lähtuvalt ning see paneb asjad sinu jaoks paremasse perspektiivi. Tänu edukale analüüsimisele ja targale tegutsemisele suudad end vabastada ka keerukamatest olukordadest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Sinu jaoks on oluline stabiilsus, turvatunne ja lojaalsus. Rohkem kui ilusaid sõnu, hindad sa tegusid. Hea vaist juhib sind eksimatult õiges suunas. Ees on ootamas ka meelelised naudingud, võimalus aeg maha võtta ja lihtsalt elust täiel rinnal rõõmu tunda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Sinu elus on stabiilne ja rahulik faas, kus saad nautida kõike seda, mis on sinu jaoks oluline. Tunned, et sinu suhted on korras, tööelu kontrolli all ja tervise üle ei saa hetkel samuti väga kurta. Kõik see julgustab sind end hästi ja enesekindlalt tundma ning siiralt rõõmustama elu üle.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled optimistlik ning hellitad lootusi millegi suurepärase saabumisest oma ellu. Kuna oled tundliku loomuga, siis haarad praegu eriti hästi kõiki väljastpoolt tulevaid signaale ja suudad lugeda märke, mida universum sulle saadab. Juhindu oma intuitsioonist ja sa ei pea pettuma. Peagi saad kuulda häid uudiseid, mis panevad sind rõõmustama ja põnevusega tulevikku vaatama.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade neli. Sul on põhjust rahul olla, sest nüüd ootavad sind ees head ajad. Oled endas taas leidnud rahu ja enesekindluse ning see laseb sul sihikindlalt oma eesmärkide suunas liikuda. Sinu ellu saabuvad sündmused ja inimesed, kes või mis toovad su päevadesse sära ja inspireerivad sind.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Oled valmis kõikideks raskusteks ja ootamatusteks, mida elu võib eales sinu teele tuua. Praegu saadab elu sinu teele eelkõige õppimise, töötamise ja loogilist mõtlemist vajavate ülesannete näol üllatusi. Aga sina oled valmis. Võibolla vahel liigagi pingsalt ette valmistunud ning seetõttu kohati paindumatu või pinges. Katsu võtta asju rahulikumalt.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.