NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.04 | Tee otsuseid ainult oma südame järgi

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kaks ja kaarik. Elu toob su teele olulisi valikuid. Otsustamisel tasub meeles pidada, et isegi kui esialgu nii tundub, siis tegelikult ei pruugi mujal olla rohi rohelisem ja taevas sinisem. Kaalu oma võimalused hoolikalt läbi, enne kui mõne suure otsuse teed. Samas, kui oled endas kindel ja tead südames, mida tahad, siis tasub asuda tegutsema, sest käesolev nädal soosib uusi alguseid ja värskeid ettevõtmisi.

Suhetes pead sel nädala tegelema üles kerkivate emotsioonidega. Ära lase end tunnete tormist kaasa haarata, vaid säilita rahu. Pead leidma harmoonia mõistuse ja südame vahel. Ära oota lahendusi kusagilt väljast ning ära pane vastutust oma õnne eest partneri õlgadele. Kui tunned sisemist rahutust, väsimust või oled segaduses oma tunnete osas, siis võta enda jaoks aeg maha, et suudaksid mõista, kust need emotsioonid pärinevad.

Tööalaselt toimuvad nüüd edasiliikumised ning sulle võidakse pakkuda ka võimalust proovida uusi väljakutseid. Praegu on hea aeg tööalaste muudatuste tegemiseks, eriti kui oled soovinud ametit vahetada või soovid päris oma ettevõtmistega alustada. Kui sul on korralik plaan ja piisav pühendumine, siis saavutad kiiresti väga häid tulemusi. Ka tööalased inimsuhted sujuvad nüüd väga ladusalt ning leiad väga lihtsalt kaaslastega ühise keele. Ette võib tulla ka tööga seotud reisimist.

Tervise osas peaks nüüd tähelepanu pöörama oma seedesüsteemile. Aastaaegade vaheldumine ja toitumise muutumine võib paljudel esile kutsuda seedehäireid, ebamugavustunnet või kummalisi isusid. Katsu pigem süüa vähem ning tihedamini ning kindlasti joo palju vett.

NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Tunned nüüd, kuidas sul on palju motivatsiooni ning julged unistada suurelt. Sinu sisetunne töötab täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid ja lahkhelid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on poodu. Praegu on kõige targem, mida teha saad, ennast koguda, võtta aega plaanide tegemiseks ja enda hetkeolukorra reaalseks hindamiseks. Aktiivne tegutsemine ei vii sind praegu väga edasi, kuna puutud kokku erinevate probleemide või takistustega. Seega, ära kiirusta ega muretse, võta elu rahulikult ja peagi märkad, et asjad laabuvad taas sujuvalt ja valutult.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Sa oled praegu väga enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liigselt teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele. Väldi ainult liigset hulljulgust ja ettevaatamatut käitumist.

Imelist nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.