NÄDALA TAROSKOOP 23.-29.10 | Toimuvad olulised sündmused ja tähendusrikkad kohtumised

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on ülempreestrinna ja karikate üheksa. On saabunud aeg, kus vaatad rohkem sissepoole, kuulad oma hinge juhatust ja oskad näha märke, mida universum sulle saadab. Suurem ühendus kõiksusega ja iseendaga laseb sul liikuda endale parimal võimalikul teel. Oskad näha sündmuste ja inimeste tähendust, mis või kes sinu ellu satuvad. Nii saad kogeda elu kõige värvikamalt, täiuslikumalt ja tummisemalt. Julge astuda välja tuttavalt rajalt ja mugavustsoonist. Kui tunned, et miski tõmbab enda poole, siis ära jäta seda tähelepanuta.

Suhete osas peaks nädal kaasa tooma positiivseid arenguid ja üllatuslikke sündmusi. Kuna sa oled iseendaga heas kontaktis, siis sinu enesehinnang tõuseb ja enesekindlus kasvab. Nüüd tasub julgelt kodust välja tulla, suhelda ja inimestega kokku saada. Luba endale, kas üksi või koos kallimaga tegevusi, mis tõstavad sind ja sinu energiat. Läbi selle paranevad ka suhted ja avaneb sinu süda rohkem armastuse energiale.

Tööalaselt saad nüüd kuulda uudiseid, mis lasevad sul edasi areneda ja annavad tegutsemiseks lisamotivatsiooni. Inspiratsioonipuudust ei tasu praegu karta, pigem tuleb häid ideid hulgi ja pead olema südamega asja juures, kui läheb otsustamiseks, et millega edasi liikuda. Tegutse ning ole hinge ja südamega asja juures, nii suurendad oma sissetulekuid ja edened tööalaselt.

Tervise osas peaks jälgima hetkel eelkõige mõõdukuse reeglit. Samuti võiks tähelepanu pöörata hormonaalsüsteemile. Väga heaks abiliseks oma tervise eest hoolitsemisel on puhtad ja kodumaised ravimtaimed, millest valmistatud teed, tõmmised ja kompressid toovad leevendust nii mõnelegi tervisehädale. Samuti võiksid nüüd lubada oma kehale rohkem puhkust. Pimedus ja jahedus jõuavad aina rohkem kohal ning seetõttu peaksid end hoidma ja pakkuma kehale võimalusel piisavalt kosutust ja toetust.

NÄDALA TAROSKOOP 23.-29.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide viis. Nüüd on oluline, et sa näeksid suuremat pilti, mitte ei keskenduks ainult igapäevaelu raskustele ja ette tulevatele takistustele. Praegu on olemas oht, et kõnnid mööda millestki väga heast ja olulisest, kui oled keskendunud vaid negatiivsele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kuu. Praegune aeg muudab sind tundlikuks ja intuitiivseks. Pinnale kerkivad emotsioonid ja alateadvuse varjatud saladused. Võid tunda, kuidas sinu meeleolud kõiguvad ja kalduvad ühest äärmusest teise. Selleks, et mitte lasta end tunnetekeerisel kaasa viia, tuleb sul leida endas rahu ja kannatlikkus, mis laseks sul näha ja tunnetada asjade ning olukordade tõelist tähendust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinus on sisemised kahtlused ja hirmud, mis ei lase öösiti magada ning teevad sind närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind häirib ja kas saad kohe midagi ette võtta, et seda olukorda oma elus muuta. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt harmooniast ja tasakaalust väljas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind on ootamas ajad, kus saad tunda pisut jahedamat õhkkonda. Ette võib tulla konflikte ja pingelisi situatsioone, kus pead kogu oma sisemise tugevuse mängu panema, et säilitada rahu ja tasakaal. Ära lase end kaasa tõmmata intriigidesse ja tülidesse, vajadusel võta lihtsalt aeg maha, et olukorda adekvaatselt hinnata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Tunnetad enda ümber pinget ja sellest tulenevalt võtad igaks juhuks sisse kaitseasendi. Kõige olulisem on sul jääda kindlaks oma uskumustele. Ei ole vaja oma veendumustest taganeda pelgalt sellepärast, et see aitaks ära hoida teistepoolse halvakspanu või pingelised suhted. Kui tunned, et oled teinud õige otsuse, siis vajadusel leiad endas jõu ka oma seisukohti kaitsta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd pakub elu sulle põnevust – sind haaratakse kaasa rõõmsatesse ja seiklusrikastesse sündmustesse, mis pakuvad vaheldust ja esitavad sulle koguni väljakutse. See on sinu võimalus murda end rutiinist välja ja katsetada midagi uut. Praegu on sinu jaoks ka hea aeg reisimiseks ja uute oskuste omandamiseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.