NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.08 | Igas eluvaldkonnas ootavad sind ees muutused

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad kaarik ja õnneratas. Sa tunned end jõulise ja võitmatuna. Praegu on sinu eneseusk suur ning sa suudad kõikidest takistustest üle saada ning leida võimalusi, kuidas enda jaoks igast olukorrast parim võtta. Sa võid küll kohati tunda, et sinu elus on toimumas äkki lausa igas valdkonnas muutused, kuid rahu säilitades suudad sa ometi kõiki neid arenguid ja nendega kaasnevaid emotsioone hallata. Praegu toimuvad muutused on suures plaanis sulle igati kasuks. Ära võitle vastu, vaid ava oma süda ja vaata kõigele läbi armastuse ja tänulikkuse. Pea meeles, et sinu ellu saabuvad just need arengud ja õppetunnid, mis on just sulle määratud ja mida sa vajad.

Armastuse ja suhete osas võib nädal kaasa tuua üsna tormilisi arenguid. Saad kogeda suuri tundeid ja emotsioone, mille haldamine nõuab sinult teadlikkut ja oskust säilitada rahu. Kõik arengud, mis praegu toimuvad, ei paista esmapilgul kuidagi sulle kasuks tulevat, kuid üsna pea saad kõigele tagasi vaadata ja pead nentima, et see, mis sinu elus toimub on ainuvõimalik viis asjade arenguks. Selleks, et saaksid kõigest võtta parima, usalda oma südant ning kuula tema nõuandeid. Midagi ei saa lahendada viha, pettumuse ega solvumise energias. Ära ütle välja asju, mida sa ei mõtle. Ära loo endale illusioon. Illusioonid ja unistused on erinevad asjad. Unistada tuleb ja suurelt. Usu, et sinu ellu saabub parim võimalik lahendus ja see saabub.

Tööasjades toimub nüüd edasiminek. Kui vahepeal tundsid, et asjad ei liigu, projektid ei edene või olid ise pisut halvasti motiveeritud, siis nüüd saavad takistused eemaldatud ning tunned, et kõik areneb hoopis lihtsamini ning ladusamalt. Sind võib ees oodata mõni muutus, mis toob sulle kas uusi tööülesandeid, võimalusi oma sissetulekuid suurendada või tööga seotud reisimist.

Tervise osas on nüüd oodata arenguid. Kui sul on mõni kaebus olnud, millega oled tegelenud, siis nüüd peaksid suutma selle eemaldada. Küll aga võib sind ka ees oodata nö pealesunnitud puhkus, kui oled end liigselt tagant piitsutanud või enda eest hoolitsemise unarusse jätnud. See on lihtsalt universumi viis sulle teada anda, et sa vajad pausi ja pead enda eest paremini hoolitsema. Praegu tuleks vaadata üle ka oma toitumine, sest seedesüsteem võib olla tundlik ning sellega seotud kaebused on kerged tekkima.

NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on sauade äss. Oled suutnud oma eesmärgid ja soovid endale täielikult teadvustada ning sul on ka piisavalt jõudu ja julgust, et oma unistusi ellu viia. Asu julgelt tegutsema ja sa näed, et sind saadab edu. Hea aeg on ka inimsuhete osas, seda nii töö-, pere- kui romantiliste suhete osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide seitse. Oled teinud õigeid otsuseid ja liikunud suunas, mis viib sind edasi oma eesmärkideni. Praegu on aga saabunud hetk, kus tuleb varuda aega ja kannatust selleks, et näha oma töö tulemusi. Ära kiirusta asju tagant, pigem õpi olema rahulik ja lase loomulikul arengul toimuda. Tegemist ei ole mitte mingil juhul seisakuga, vaid viljade küpsemiseks vajaliku valmimisperioodiga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Ilusat uut nädalat!

Seotud