NÄDALA TAROSKOOP 21.-27.8 | Ees ootab palju suhtlemist

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade paaž ja karikate kolm. Pane end valmis selleks, et puutud kokku inimeste või sündmustega oma minevikust, kes või mis mõjutavad su elu siiamaani. Ees ootab palju suhtlemist ja üritusi, kus saad meeldivalt aega veeta toredate inimestega.

Suhete osas on ees ootamas palju meeldivaid kohtumisi ja häid emotsioone. Võid muutuda kohati nostalgiliseks ja samuti võid kokku puutuda mõne inimesega oma minevikust, kes on sulle oluline olnud. Võid olla tundeline ja filosofeeriv ning otsid kõiges sügavamat tähendust. Armastuse osas on hetkel aeg, kus tuleks oma suhet tähistada ja väärtustada. Võta aega, et nautida elu ja romantikat.

Tööalaselt on nüüd võimalik omandada uusi oskusi ja teadmisi, mis aitavad sul oma ettevõtmistega edukamalt hakkama saada. Sinuni jõuab olulist infot, mis kergendab otsuste langetamist. Raha osas on üldiselt hea aeg, sest sissetulekute üle sa kurta ei saa, küll aga peaksid silma peal hoidma oma väljaminekutel. Kui soovid raha kusagile paigutada, investeerida või kinnisvara soetada, siis isegi kui sulle tundub, et tead kõike ja oled endas täiesti kindel, siis konsulteeri ikkagi enne suure ja olulise otsuse tegemist mõne nutika spetsialistiga.

Tervise osas peaksid keskenduma sellele, et sinu hing ja keha vajavad rahu. Praegu on suur oht selle osas, et inimesed kipuvad üle mõtlema ja oma probleeme suuremate ja hullematena nägema, kui need on. Samuti tasub hoida mõõdukust erinevatel sotsiaalsetel üritustel. Ära liialda toidu ega alkoholiga ning tunneta, kas ehk suhtlemine võtab sinult energiat. Kui see on nii, siis kuula oma sisetunnet ja anna endale puhkust ja vaikust.

NÄDALA TAROSKOOP 21.-27.8

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Nüüd on käes aeg, kus saad nautida oma tegemiste vilju. Seda eelkõige töö- ja rahaasju puudutavates küsimustes. Nüüd on mõistlik veidikeseks ka suurem hoog maha võtta, et vaadata tagasi tehtud töödele ning sealt mõned õppetunnid kõrva taha panna tuleviku tarbeks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud