NÄDALA TAROSKOOP 21.-27.03 | Hea aeg oma elus muutuste tegemiseks

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade paaž ja karikate üheksa. Sinus on soovid, plaanid ja unistused. Isegi teotahe on olemas, kuid ometi on miski, mis takistab sinu edasiliikumist. Need on sinu sisemised ebakõlad, päästikud ja mustrid, millesse sa oled jäänud piisavalt tugevalt kinni ja mis ei lase sul oma võimalusi täiel määral näha ega ära kasutada. Vaata endasse ja ole enda vastu aus. Mõnest mustrist suudaksid sa soovi korral väga edukalt välja murda, kui end vaid piisavalt kokku võtaksid. Nüüd on sul olemas energia ja võimalus, kuidas oma elus positiivseid muutusi hakata ellu viima.

Südameasjade osas on hea aeg. Kui oled vallaline, siis võib sinu ellu ilmuda keegi, kes on sinust huvitatud. Sellest ei pruugi välja kasvada midagi pikaajalist, kuid kui soovid oma ellu pisut sära ja vaheldust, siis tasub seda uut tutvust nautida. Kui sul on partner olemas, siis võite soovida üheskoos midagi uut proovida, mis murraks rutiini ja tooks uusi erutavaid elamusi. Praegu tuleks tähelepanu pöörata ka sellele, et sinu hinges ja südames oleks tänulikkus. Nii selle üle, mis sul olemas on, kui selle üle, mida oled elus saanud kogeda. Kui soovid oma ellu suurt armastust ja õnne, siis on tänulikkus sellele heaks pinnaseks.

Tööalaselt on ees ootamas väikesed muutused ning praegu tasub ka veidi uusi asju katsetada ning isegi mõõdukalt riskida. Sa saad oma tegemiste ja panuse eest kiita ning tunned, et sind tõesti hinnatakse. Võid kohati tunda, et pead küll tavalisest pisut enam pingutama, kuid sa oled oma ülesannete kõrgusel. Raha osas võid saada mõne hea uudise, olgu selleks siis palgatõus, lisaraha teenimise võimalus, või mõni hinnaline ja väärtuslik kingitus.

Tervise osas tasuks rõhku panna liikumisele. Hakka regulaarselt tegelema kehalise aktiivsusega ning just sellisega, mis sulle rõõmu ja naudingut pakub. Olgu selleks kõndimine, ujumine, tantsimine, jooga või sulgpallimäng. Kõik, mida tehes unustad ümbritseva maailma mured ning mis paneb su kehas energiad liikuma, tuleb kasuks nii vaimsele kui füüsilisele tervisele.

NÄDALA TAROSKOOP 21.-27.03

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku erak. Tunned aina rohkem, kuidas sa pead leidma uuesti iseennast. Sa oled olnud tunnete ja sündmuste keerises, mis on sind lõpuks asetanud olukorda, kus sa ei ole päris kindel, milline peaks olema tee, mida mööda edasi liigud. Sa vajad rahu ja aega, et taas iseend, oma soove ja vajadusi tundma õppida. Praegune aeg pakub sulle võimalusi oma tunnetega tegelemiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab saatan. Nüüd tunned, et oled aheldatud millegi või kellegi külge, millest/kellest soovid oma elus vabaneda. Sa ei ole rahul olukorraga, millesse see seotus sind asetab ja tahad vabadusse, kuid see pole nii lihtne. Eelkõige kutsub praegune olukord sind üles tegema inventuuri oma tunnete osas. See annab sulle aimu, kus sa hetkel seisad ja kuidas saad edasi minna. Kuigi sulle võib kohati tunduda otse vastupidi, siis muutused on eelkõige kinni sinu enda otsustes.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade kuningas. Nüüd oled sa endale mingi väga kindla eesmärgi silme ette võtnud ja tegutsed sihikindlalt. Katsu vältida liigset oma arvamuse peale surumist, sest see võib oodatud tulemuse asemel hoopiski konflikti esile kutsuda. Vaata, et sa ei kalduks ka äärmustesse ega kaotaks reaalsustaju, mis tooks kaasa kiirustamist ja ebavajalikku üliagarust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud