NÄDALA TAROSKOOP 21.02 – 27.02 | Elu sunnib sind valikuid tegema!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade äss, karikate kaheksa ja tugevus. Käes on jõuliste ja tarkade valikute aeg. See, mis ei ole õige, hakkab aina enam ärritama, hinge kriipima ja ebamugavust põhjustama. Kõik selleks, et anda sulle märku, millal on aeg lahti lasta. Kõik see, mis kunagi su ellu sobis, sind rõõmustas ja teenis, ei pruugi enam sinu praeguse minaga ja elukorraldusega kuidagi haakuda. On aeg enda ümber ja enda sees ringi vaadata. Kõik seisev energia tekitab vaid blokeeringuid. Julge lubada muutustel oma ellu tulla, isegi kui see on ebamugav või ei tundu esialgu turvaline, sest tõukab sind mugavustsoonist välja.

Armastuse ja suhete osas jätkuvad murrangulised arengud. Võid avastada, et suhe, milles oled viibinud ja mille kohta oled arvanud, et see on kindel, hakkab äkitselt alustaladeni kõikuma ning lagunema. Teiselt poolt võivad aga uued tutvused areneda üleöö suhteks või kirglikuks romaaniks. Praeguseid südameasju puudutavaid arenguid tasuks tähelepanelikult jälgida, sest kõik see, mis sinu sees ja sinu ümber toimub, on väga tugevalt seotud õppetundidega, mille pead elus omandama.

Tööalaselt võib ette tulla situatsioone, millega sa pole päriselt rahul. Kõik asjad ei lähe nii nagu sa oled planeerinud, kuid ära seetõttu lase tujul langeda. Vahel toovad elu keerdkäigud meile hoopis huvitavamaid väljakutseid ja võimalusi. Vaata avatud ja põnevil pilgul ringi, sest kui mõni uks sinu jaoks sulgub, siis tähendab see, et peagi avaneb kusagilt uus võimalus. Sinu ülesandeks on seda märgata, mitte jääda vanu asju taga nutma.

Tervise osas tasub nüüd hoida meeles, et terves kehas terve vaim. Seega, hoolitse oma füüsilise tervise eest ning samuti leia igas päevas võimalus puhkamiseks, meelerahu saavutamiseks ja oma vaimse tasakaalu eest hoolitsemiseks. Praegu on hea aeg selleks, et hakata kehale tasapisi rohkem füüsilist koormust andma.

NÄDALA TAROSKOOP 21.02 – 27.02

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad sellisesse faasi, kus tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Nüüd oleneb kõik sellest, kuidas sa ise asju tõlgendad. Kui tunnetad muutusi sulguvate ustena ja ebaõnnestumistena, siis oled meeleheitel ja tüdinud. Kui näed aga uusi võimalusi, mis sulle avanevad põneva seiklusena, siis just seda saadki kogeda. Elu ilu ja valu on vaataja silmades.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabub nüüd positiivne impulss, mis laseb sul näha, et elus on nii mõndagi head. Kui soovid, siis saad oma elus ette võtta olulisi muutusi, et murda välja rutiinist ja alustada uut lehekülge oma elus. Ole avatud ja ära lase meeleolul langeda, nii võid sel nädalal väga positiivse üllatuse osaliseks saada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud