NÄDALA TAROSKOOP 20.- 26.2 | Väldi liigset hinnangute andmist!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad kohtupäev ja müntide rüütel. Nüüd saab nii mõnigi asi sinu elus selgeks. On hea aeg selleks, et teha plaane ja oma sihid paika panna. Väldi ettevõtmisi, mis tekitavad sinus kahtlusi ning pea meeles, et edasi jõuad sa ainult ausalt tegutsedes. Kui soovid midagi saada, siis pead selle nimel ka ise olema nõus pingutama. Midagi ei juhtu niisama lihtsalt ja õnn ei kuku sulle iseenesest sülle. Kui aga teed seda, mida südames õigeks pead ning panustad oma soovidesse, unistustesse ja plaanidesse aega ja energiat, siis suudad oma elu oluliselt paremuse poole juhtida.

Armuasjades on praegu suurepärane aeg selleks, et selgeks rääkida suhte sõlmküsimused ja lahendada minevikust kripeldama jäänud teemasid. Suhtlemises võib hetkel probleeme tekitada see, et inimesed kipuvad üksteisele liigselt hinnanguid andma, selle asemel, et mõista. Katsu hoida oma meel avatuna ja olla empaatiline. Vältida tuleks teineteise kritiseerimist, pigem tuleks endasse vaadata ja partnerit talle endale tagasi peegeldada. Aus suhtlemine on kõige aluseks.

Tööalaselt tasub nüüd näidata end oma parimast küljest. Sinu tegemisi jälgitakse ja see, mida hetkel saavutada suudad, võib olla hüppelauaks tulevikus. Kui oled otsinud tööd, siis just praegu on tõenäoline, et leiad endale midagi sellist, mis pakub huvi ja suudab sulle tagada ka piisavalt majanduslikku kindlustunnet.

Tervise osas tunned, et energia ja tegutsemistahe hakkab tasapisi suurenema. Võid just praegu avastada enda jaoks mõne uue tervise eest hoolitsemise viisi, mis sütitab sind ja annab igapäevase heaolutunde. Hoolitse oma vaimse tasakaalu eest, puhka piisavalt ja kindlasti ära unusta tervisliku elustiili põhitõdesid, mis on tasakaalustatud toitumine, piisav uni ja igapäevane kehaline aktiivsus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku tugevus. On aeg tegeleda oma mõttemaailma korrastamisega. Sinu ülesandeks on õppida keskenduma sellele, mida sa tahad. Mitte sellele, mida sa ei taha. Kuigi see võib tunduda esmapilgul üsna üks ja seesama, siis tegelikult see nii ei ole. Kui soovid külgetümbeseaduse enda kasuks tööle panna, siis tuleb oma soove universumile õigesti edastada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on kaarik. Praegu viib sind edasi oskus iseennast piisavalt hästi motiveerida ning suur tahtejõud. Sa usud endasse ja oma võimetesse ning suudad vajaduse korral ka teisi uskuma panna, et suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära ainult hakka uskuma, et oled kõikvõimas, piisav kogus enesekriitikat ja teiste nõuannete kuulamist tulevad kasuks ka sinu puhul.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade paaž. Ole nüüd avatud meelega, sest sinu eluteega ristub põnev võimalus, mis lubab sinu ellu elurõõmu, seiklusi ja ka teatud määral närvikõdi. Kui oled ise valmis võimalusel käest haarama, siis võid praegu saavutada lihtsate vahenditega täiesti pöörast ja ennenägematut edu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab saatan. Nüüd tunned, et oled aheldatud millegi või kellegi külge, millest/kellest soovid oma elus vabaneda. Sa ei ole rahul olukorraga, millesse see seotus sind asetab ja tahad vabadusse, kuid see pole nii lihtne. Eelkõige kutsub praegune olukord sind üles tegema inventuuri oma tunnete osas. See annab sulle aimu, kus sa hetkel seisad ja kuidas saad edasi minna. Kuigi sulle võib kohati tunduda otse vastupidi, siis muutused on eelkõige kinni sinu enda otsustes.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate rüütel. Oled tundlik ja sentimentaalne ning soovid, et sind koheldaks helluse ja armastusega. Ootad justkui rüütlit, kes tuleks ja päästaks sind igapäevasest hallusest. Kipud elama rohkem ilusate ootuste ja fantaasiamaailmas. Selleks, et kõike seda ilusat ja armastusväärset kogeda, mida sa ootad, pead alustama iseendast ning täiesti siiralt jagama oma kaaslastele headust ja õrnust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade viis. Sinu jaoks saab see nädal olema täis liikumist, aktiivset tegutsemist ning võid tunda ka pingeid või kerget rahulolematust. Sa tunned, et sinu õlgadel on palju kohustusi ja sa soovid loomulikult kõigega suurepäraselt hakkama saada. See võib aga tuua kaasa ka stressi. Katsu teisi pisut rohkem usaldada ja kasuta nende abi, et oma igapäevaste kohustuste koormat pisut vähendada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab keisrinna. Keskendud nüüd tavalisest enam pere, laste ja kodu teemadele. Sa hoolitsed selle eest, et sinu kodune õhkkond oleks harmooniline ja armastav. Ka armastuse ja seksuaalsusega seotud teemad on praegu sinu elus aktiveerunud. Hea aeg perelisa planeerimiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide seitse. Oled teinud õigeid otsuseid ja liikunud suunas, mis viib sind edasi oma eesmärkideni. Praegu on aga saabunud hetk, kus tuleb varuda aega ja kannatust selleks, et näha oma töö tulemusi. Ära kiirusta asju tagant, pigem õpi olema rahulik ja lase loomulikul arengul toimuda. Tegemist ei ole mitte mingil juhul seisakuga, vaid viljade küpsemiseks vajaliku valmimisperioodiga.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.