NÄDALA TAROSKOOP 2.-8.10 | Varu kannatust ja näe suurt pilti

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on poodu ja karikate kaks. Sinus on mingi ärevus või rahulolematuse tunne, kuid sa ei tea, mida peaksid tegema või kuidas saaksid sellest vabaneda. Parim, mida lahenduse leidmiseks teha saad, on lasta see hetkeks vabaks ning vaata siis seda olukorda teise nurga alt. Nii paistavad asjad sulle ehk teisiti ja uued vaatenurgad annavad sulle uusi mõtteid ja lahenduskäike. Nii märkad, et tegelikkuses laabuvad asjad sinu jaoks parimas võimalikus vormis.

Suhete osas võid tunda soovi midagi muuta, et oma rahulolu suurendada ja suhte seisu parandada. Praegune aeg ei ole aga hea väga suure ja oluliste muudatuste elluviimiseks. Pigem lase mõtetel ja emotsioonidel veidi settida ja teadvusta endale oma otsuste tagamaid. Mõtle läbi, miks sa midagi muuta tahad. Mõtle, kas saaksid kõigepealt ise midagi ära teha, et oma olukorda parandada. Kõik laabub sinu jaoks lõppkokkuvõttes väga hästi, kui annad endale piisavalt aega, et teha otsuseid täie teadlikkuse ja kindlusega.

Töö- ja rahaasjade osas võib esineda ebakindlust või viivitusi. Ära lase end sellest liigselt häirida ja ära sunni midagi tagant. Asjad arenevad oma loomulikku protsessi mööda ning aeg, mis tundub sulle esialgu pikk või põhjendamatu, annab sulle hoopis võimaluse näha enda jaoks põnevaid ja teistsuguseid väljakutseid või võimalusi. Praegu edenevad hästi need ettevõttmised, mis on tehtud koostööna või meeskonnatööna. Inimesed mõistavad ja toetavad üksteist ning see laseb saavutada eesmärke lihtsamini.

Tervise osas tasub nüüd keskenduda eelkõige meelerahule ja sellele, et teadvustaksid endale – iga asi vajab küpsemiseks aega ja kannatust. Kui soovid mingeid eesmärke saavutada, olgu selleks siis mõne ravikuuri tulemus, sportimisel eesmärkide saavutamine või kehakaalu alandamine, iga asi vajab aega. Midagi ei juhtu üleöö. Ükski tulemus ei tule kohe. Varu kannatust, naudi teekonda, tegele meelerahu ja vaimse tasakaalu hoidmisega.

NÄDALA TAROSKOOP 2.-8.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Võid tunda end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armukolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub põnev võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki tõeliselt inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.