NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.07 | Hoia oma silmad ja süda avatuna!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate paaž ja mõõkade paaž. On hea aeg selleks, et alustada uusi asju. Suudad ühendada oma tunded kaine mõistusega ja teha selle pinnalt häid otsuseid. Sinu intuitsioon töötab täistuuridel ning seetõttu mõistad suurepäraselt märke, mis sulle saadetakse. Hoia oma silmad ja süda avatuna, sest just praegu võib sinu ellu tulla kauaoodatud imeline muutus.

Tööasju tuleb nüüd teha südamega. Ole tähelepanelik ja keskendu sellele, mida teed. Kui tahad alustada millegi uuega, siis veendu, et see oleks midagi sellist, mida sa tõesti rõõmu ja innuga teed. Ainult raha pärast alustatud ettevõtmised hääbuvad ja ei too loodetud tulu. See, millesse sa usud ja mida pühendunult edendad, kasvab.

Armuasjad edenevad hästi, kui sa oled avatud, mänguline ja tunned oma partneri vastu siirast huvi. Koos tehtud otsused, kus on arvestatud mõlema poole huvidega lähendavad ja ühendavad paare. Kohati võib olla probleeme armukadedusega. Sellised teemad tuleks aga enda sees enne selgeks mõelda ja alles siis reageerida, kui selleks on tõesti põhjust. Kohati on hirmul suured silmad ning probleeme tekitab lihtsalt enda ebakindlus.

Tervise osas tasub nüüd lubada endale stressivaba olemist ja suve nautimist. Mida rahulikum on sinu meel, seda harmoonilisemalt töötab sinu keha. Kasuta kõiki neid ande ja hüvesid, mida suvine ilm ja viljakas maa pakuvad. Lihtsus ja maalähedus on tervise ja hea olemise võti.

NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate viis. Tunned kurbust, kuna sinu elus on toimunud muutused. Keskendud sellele, mida sul ei ole ja millest on saanud minevik. Ära unusta, et see, kuidas sa maailma näed, on sinu valik. Sa võid kas suunata oma pilgu minevikku ja negatiivsele, või siis võid keskenduda kõigele heale, mis sul on olemas. Kui suudad oma meele fokusseerida positiivsele, siis suudad ka näha uusi uksi, mis sinu jaoks avanevad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise emotsionaalsem kui tavaliselt ning sulle tundub, et sind ümbritsevad inimesed on sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus. Kõik on hästi, kui sa ei lase end draamadesse kaasa tõmmata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maag. Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära siiski liiga karmiks mine ja katsu säilitada heatahtlikkus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled praegu väga enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liigselt teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ees laiuvad valikud, mis ootavad, et sa oma otsuse teeksid. Sul on head võimalused ja oskused, mida ära kasutades saad nautida edu ja tunnustust. Langeta otsus ja asu tegutsema, sest vaid nii suudad sa reaalselt midagi saavutada. Kui lihtsalt mõtiskled oma heade väljavaadete üle ning reaalseid samme ei astu, siis võib edu hoopiski käest libiseda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Nüüd kipuvad esiplaanile tõusma need teemad, mida hoiaksid pigem varjul nii enda kui teiste eest. Ole tähelepanelik, sest kõik see, mis on seotud erinevate sõltuvustega, aktiveerub. Võimenduvad ka inimese ürginstinktid ja see võib sind panna käituma ettearvamatult. Enne kui plaanid midagi ekstreemset teha, võta endale aega, et pisut järele mõelda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.