NÄDALA TAROSKOOP 17.01-23.01 | Tegeled piirangutest vabanemisega, mis takistavad sul elus edasi liikumast

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks mõõkade äss ja saatan. Kui sinu elus on olnud teemad, mille tõttu oled tundnud, et justkui sinu jõud ja otsustusvõime on ära antud või kellegi teise käes, siis nüüd näed lõpuks kõigest väljapääsu. Sulle avanevad uued ideed ja võimalused. Märkad nüüd, et sa saad ja suudad oma elu muuta, kui vaid iseendasse usud.

Armastuse ja suhete osas on sel nädalal aeg märgata, mis on need teemad, mis sind häirivad või takistavad. Kui oled jäänud kinni mingisse mustrisse, või sa ei tunne end enam oma käesolevas olukorras hästi, siis just nüüd hakkad sa tähele panema märke, mis lasevad sul näha lahendusi oma probleemile. Selleks, et saabuks läbimurre, pead sa olema eelkõige aus iseenda vastu. Tunneta, mis on see, millega sa rahul ei ole. Kõik emotsioonid, mis end sulle ilmutavad, on sõnumitoojad, ära suru midagi alla, vaid jälgi tähelepanelikult ja mõtle läbi, miks üht või teist tunnet koged. Praegu võivad päevavalgele tulla ka suhtes olevad ebakõlad ja ebaausused. Ainus tee sellest läbi minna on uskudes, et iga asi saabub omal ajal ja miski siin elus ei juhtu niisama.

Tööalaselt võivad sind ees oodata muutunud olnud, uued pakkumised või seisab ees läbimurre millegi osas, mida oled oodanud. Võid saada majanduslikult kasulikke pakkumisi, kuid ole tähelepanelik. Ära seo end ühegi kahtlase tehinguga ega ära nõustu lisaraha teenimise võimalusega, kui see on miski, mis kuidagi käib vastu sinu põhimõtetele või tekitab kahtlusi. Kindlasti tuleks vältida praegu laenu võtmist ja andmist ning ka igasuguseid hasartmänge.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Ühelt poolt soovid alustada tervislike eluviisidega ja oled motiveeritud katsetama põnevaid tervisetooteid või treeninguid. Teiselt poolt aga tunned kohati stressi ja väsimust. Katsu end mitte liigselt tagant piitsutada, vaid võta rahulikult. Kõige parem nii keha kui meele jaoks on alati mõõdukus. Seega selleks, et vältida stressi, liigset muretsemist ja haigestumist, luba endale mõõdukat füüsilist koormust ja toitu tervislikult, kuid ära alusta ühtegi karmi ega liiga radikaalset dieeti või terviseprogrammi.

NÄDALA TAROSKOOP 17.01-23.01

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Esiplaanil saavad nüüd olema tööasjad ning elu majanduslikum ja maisem pool. Kui soovid saavutada häid tulemusi, siis pühendu oma ettevõttmistele täielikult ning otsi võimalusi oma teadmisi suurendada ja oskusi lihvida. Mida enam infot sa valdad, seda paremaid otsuseid suudad teha.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide äss. Kandes sinu jaoks endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku õiglus. See, mis ühe jaoks tundub õiglane, ei pruugi seda olla teise jaoks. Praegu on sinu elus õiguse ja õigluse teema tugevalt päevakorras ning sul tuleb anda endale aru, kas oled asjade hindamisel ikka objektiivne või lased end mõjutada kas iseenda või teiste tunnetest ja arvamustest.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide kolm. Hea aeg on just eelkõige töö- ja rahaasjade osas. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ning igasugune koostöö laabub suurepäraselt. Tähelepanu tasuks pöörata ka detailidele ja pisiasjadele, need võivad suures plaanis olulist rolli mängida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on narr. Oled spontaanne ning valmis seiklusteks. Sinus on lausa lapselik uudishimu ja entusiasm, millega võtad vastu elu poolt saadetud väljakutseid. Kui sinu teele satub midagi eriti pöörast, siis mõtle enne hoolega järele, kas tasub end sellega siduda. Kuna kipud impulsiivselt otsuseid tegema, siis võid sattuda eneselegi mõistmatult sekeldustesse.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.


Seotud