NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.08 | Nüüd avaneb elu sulle uue nurga alt

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad mõõkade üheksa ja müntide kolm. Praegune aeg toob kaasa taipamisi, mis aitavad sul maailma ja oma elu näha uue nurga alt. Nii mõnigi olukord, mis tundus raske, segadusseajav või väljakannatamatu, muutub äkitselt hoopis teistsuguseks ning toob sellega sinu jaoks kaasa vaatenurga avardumist ja mõistmist. Nüüd näed takistuste asemel lahendusi. Ära mine kaasa meeleolu langusega, mis näitab sulle elu tumedates toonides, vaid katsu jääda kõrvaltvaatajaks. Nii mõistad, et nii mõnigi kord on sinu ego see, mis räägib, mitte sinu süda.

Armastuse ja suhete osas on suurepärane aeg selleks, et ühes partneriga koos kasvada. Nüüd tasub võtta ette avameelseid vestlusi ja arutada plaane tulevikuks. On hea aeg selleks, et tegeleda ka mineviku teemade arutamisega ning vanade haavade tervendamisega. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd hoolega enda emotsioonidega tegeleda. Sõlmi oma minevikuga ja iseendaga rahu, enne kui uue suhtega edasi liigud.

Töid ja tegemisi on palju ning sul on soov anda endast parim. Millegipärast tunned sel nädalal, et sa justkui ei tee õiget asja, ei panusta piisavalt või ei saavuta loodetud tulemusi. Siinkohal peaksid sa võtma endale pisut aega, et rahulikult oma olukorda hinnata. Tegelikkuses pole asjad sugugi nii halvad nagu sulle kohati tundub. Kõik laabub, kuid võib võtta lihtsalt rohkem aega või vajab hoopis uutmoodi lähenemist. Ole paindlik, säilita positiivsus ja sa näed, et oled muretsenud asjata.

Tervise osas tasub sel nädalal hoolitseda selle eest, et sa ei mõtleks üle ega laseks stressil suureks paisuda. Ohustada võivad peavalud, unetus ja ärevus. Tee tänulikkuse praktikaid, mine loodusesse lõõgastuma, anna oma kehale mõõdukat füüsilist koormust ja tervislikku toitu. Ega asjata öelda, et terves kehas on terve vaim.

NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on narr. Oled spontaanne ning valmis seiklusteks. Sinus on lausa lapselik uudishimu ja entusiasm, millega võtad vastu elu poolt saadetud väljakutseid. Kui sinu teele satub midagi eriti pöörast, siis mõtle enne hoolega järele, kas tasub end sellega siduda. Kuna kipud impulsiivselt otsuseid tegema, siis võid sattuda eneselegi mõistmatult sekeldustesse.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sind kimbutavad vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on ning saad tegeleda sellega, et end kummitavast minevikust vabaneda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate kolm. Nüüd on aeg taaskohtumisteks. See ei tähenda alati küll nostalgilisi või romantilisi kohtumisi, kuid siiski puutud sa kokku millegi sellisega, mis tekitab sinus tugevaid emotsioone ning viib su mõtetega tagasi minevikku. Võta seda kui omamoodi õppetundi ning jälgi, milliseid tundeid sa koged ning kuidas need olukorrad sind mõjutavad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Ilusat uut nädalat!

Seotud