NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.05 | On hea aeg selleks, et suhteid parandada

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade äss ja karikate rüütel. Praegu tehtud otsused on juhitud mõistuse ja südame poolt saavutatud harmooniast. Saabunud on suurem selgus ja olemas on ka tegutsemistahe. Samal ajal suudad oma tegemistes täielikult kuulata oma südame juhatust, oled empaatiline ja koged samasugust peegeldust ka välismaailmast, mis vastab sulle pehmel ja sõbralikul moel. Tunned universumi toetust ja see annab sulle kindlustunnet, et oled õigel teel.

Suhete osas on hea aeg selleks, et pidada maha selgitavaid vestlusi. Nüüd suudad mõista oma partnerit ja tema motiive või ootusi suurepäraselt. Samuti on hea aeg selleks, et teha ühiseid plaane, kuna inimesed on kompromissialtid ja lisaks oma tahtmistele suudavad kuulata südamehäält, mis laseb olla paindlik ja armastav. Konfliktid võivad tekkida ainult ego tasandilt. Kui surutakse iga hinna eest ainult oma tahtmist läbi ja ei olda teadvel, siis tehakse oma otsustega halba lisaks kaaslasele ka iseendale.

Tööalaselt võib ette tulla uute ideede või muutuste pinnalt vastakaid tundeid. Esimese emotsiooni pealt ei peaks millelegi reageerima, sest üldplaanis on nädal väga soodus ideede genereerimiseks, plaanide tegemiseks ja uuteks algusteks. Tuleb vaid jälgida, kuidas muutusi välja hõigatakse. Kui inimestega hoolivalt ja rahulikult ümber käia, siis laabuvuvad kõik töö- ja rahaasjadega seonduvad plaanid hästi. Rahaga seotud otsuste puhul ei tohiks lasta emotsioonidel varjutada majanduslikku mõtlemist.

Tervise osas tasub olla hoolikas, sest võimalikud on vigastused või ettevaatamatusest tingitud õnnetused. Nii igapäevaelus kui sportimisel jälgi, et sa oleksid mõtetega selle juures, mida teed. Väldi kiirustamist ja kärsitust. Rahu on see, mis sind praegu hoiab ja säästab.

NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.05

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku maag. Sinu jaoks on nüüd kätte jõudnud eriline aeg. Nii vaimsed kui füüsilised võimed peaksid praegu olema haripunktis ning seega suudad saavutada pea igas valdkonnas just seda, mida soovid. Kui sul on olnud mõni soov või unistus, mille elluviimisega oled oodanud, siis hakka nüüd tegutsema. Praegu soosivad sinu ettevõtmisi universumi energiad ning seetõttu laabub kõik sinu käes libedalt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi tunned, et su sisemaailmas on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja rahu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja nukrameelsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele. Samuti võid tunda, et oled ehk oma elus mõne vale valiku teinud ning seetõttu asud elu sellises faasis, mis sind just üleliia ei rõõmusta. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas see hea, mis sind taas positiivsele lainele viiks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Esiplaanil on praegu jõuliselt armastuse ja suhete teemad, seega ava oma süda ja luba sügavatel tervendavatel tunnetel oma hinge ja keha turgutada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maailm. Tunned end suurepäraselt, kuna näed, et sinu tööd saadab edu ning sinu plaanid realiseeruvad. Sa astud suure sammu edasi oma isiklikus ja tööalases arengus, kuna saad korraliku positiivsuse laengu ning suure portsu uut enesekindlust.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd edenevad hästi nii töö- kui eraeluga seotud teemad. On väga tõenäoline, et osaled mõnel üritusel, mis kujuneb sinu jaoks loodetust hoopis toredamaks. Lase oma meel vabaks, ära mõtle üle ja naudi julgelt seda, mida sulle pakutakse.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud