NÄDALA TAROSKOOP 14.-20.8 | Õnn soosib julgeid!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja sauade üheksa. Võid tunda kohati väsimust ning soovi puhata. See võib olla nii isegi sel juhul, kui oled just puhkuselt tulnud. Mingi kerge melanhoolia hiilib ligi ja paneb sind oma elu uue pilguga vaatama. Võta seda kui positiivset asja, sest nii näed ära, mis on see hea, mida võiksid enam hinnata ja mis on see, mille osas võiksid muutused ellu viia. Sa suudad praegu väga selgelt tunda, mida pead tegema, milliseid samme astuma ja mida saad endale lubada, mida mitte. Sel nädalal on väga võimalikud ka erinevad väljasõidud ja reisimised.

Suhete osas on praegu hea aeg selleks, et oma tunded ja soovid üle vaadata. Paljud tunnevad hetkel rahulolematust ja kergelt võivad ka pinged ning valestimõistmised tekkida. Võid avastada, et reageerid sageli valulikumalt kui peaksid ja ka partner on eemalolevam või raskemini mõistetavam kui tavaliselt. Sel juhul tasuks olla aus nii iseenda vastu kui ka uurida oma kallimalt julgelt, mis on need teemad, mille osas tasuks maha istuda ja asjad selgeks rääkida. Vallaliste jaoks on praegune aeg samas suurepärane, sest inimesed tunnevad end vabana ja see aitab luua soovi korral uusi suhteid. Võimalikud on ka puhkuseromaanid või armumine välismaalasesse.

Tööalaselt ei ole midagi halvasti ja asjad toimivad, ometi tunned aegajalt, et soovid midagi muuta, parandada või hoopis töökohta vahetada. Pigem on hetkel sinus endas rahutus, kui tööasjades midagi korrast ära. Võid tunda, et hoolimata pingutamisest on keeruline jõuda endale püstitatud eesmärkidele lähemalt. See tunne leevendub peagi, sest juba üsna pea hakkad nägema märke sellest, et asjad liiguvad sinu jaoks väga positiivselt edasi.

Tervise osas on uute alguste aeg. Saad enda heaolu parandamise osas uusi teadmisi ja nende najalt saad teha endale paremaid valikuid. Praegu on suurepärane aeg ka selleks, et veel nautida täielikult Eestimaa suve ja ammutada endasse väge ja energiat, mida meile pakutakse.

NÄDALA TAROSKOOP 14.-20.8

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda, kuna mõned on suvisel aeglasel lainel. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Hoolimata sellest, et sinu elu peaks olema kindel ja tasakaalus, tunned ometi, et pead end kaitsma väliste rünnakute eest. Kipud laskma end liigselt mõjutada tühistest asjadest ning inimeste juttudest. Proovi kasvatada endale ümber kaitsekilp ja säilitada meelerahu ka siis, kui sinu ümber märatsevad tunnetetormid. Pead vältima ka igasuguste intriigidega kaasa minemist.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistusepiinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Tegeled eelkõige armastuse teemaga ja see võib seada sind ka oluliste valikute ette. Võid alustada uut suhet, või just vastupidi, avastada enda jaoks, et tõeline õnn on kogu aeg peitunud just sinu olemasolevas suhtes. Kui oled vaba ja vallaline, siis on sind samuti ees ootamas põnev aeg. Võid tutvuda just selle „õigega“.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sel nädalal juhindud otsuste tegemisel sisemisest tarkusest ja emotsionaalsest küpsusest. Suuremas fookuses on tunnetega, hingega ja loomingulise tegevusega seotud teemad. Usalda oma emotsioone ja sisetunnet, siis suudad sa teha õigeid ja õiglaseid otsuseid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus jätad seljataha midagi, mis on sinu jaoks oma aja ära elanud. Selleks, et muutustega paremini kohaneda, tee selgeks, kus sa seisad ja mis sind ees ootab. Nii saad teha kõik selleks, et anda endast parim. Kui teed omalt poolt kõik, mis võimalik, siis pole ka hiljem midagi kahetseda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Paistab, et sinu meelt vaevavad eksistentsiaalsed mured. Tunned end hinges üksikuna ning soovid oma kõrvale kedagi, kes oleks sinu mõttekaaslane ja kellele võiksid raskel hetkel toetuda. Katsu meeleolul mitte liigselt langeda lasta, tegu on lihtsalt ühe arenguprotsessiga sinu elus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Võid tunda end ebakindlalt või lausa segaduses. Just nüüd ilmutavad end alateadvusest pärit hirmud ja mustrid, mis ei taha sind kuidagi vabaks lasta. Ära satu paanikasse, võta endale aega rahunemiseks ja elu üle järgi mõtlemiseks. Tee oma valikud lähtuvalt oma südamehääle juhatusest. Kui sa pole endas kindel, siis anna endale lihtsalt rohkem aega, et tunnetada, mis on tõeline ja mis mitte.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.