NÄDALA TAROSKOOP 14.- 20.11 | Ees ootavad uued algused, mis lasevad sul oma elu paremaks muuta

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad narr ja mõõkade äss. Sinu ellu saabub nüüd midagi uut, mis raputab sind lahti seisakust ja paneb end tundma tõeliselt elavana. Need muutused on oodatud ja toovad endaga kaasa arenguid, et saaksid liikuda selle suunas, mis paneb sind end hästi ja õnnelikuna tundma. Sulle tekivad uued ideed, mõtted ja plaanid, mida asud ka ellu viima. Väldi tormakust ja vaata enne detailid üle, ning tegutse alles siis.

Südameasjade osas võib ees oodata läbimurre. Kui sul on olnud kahtlusi või sa pole suutnud võtta vastu olulist otsust, siis nüüd on paras aeg selleks, et näha asju uue pilguga. Edasi viib suhtlemine, ausus, oma tõelistest mõtetest ja tunnetest rääkimine. Praegu tasub hinnata spontaansust, mängulisust ja vabadust. Inimesed ei taha liigselt pühenduda ega ennast siduda. Selle pinnalt võib ka mõni probleem esile kerkida.

Tööalaselt ootab sind ees mingi uus võimalus, kus saad oma andeid või oskusi kasutada. Elu majandusliku poole osas tasub praegu hoida jalad maas ning mitte teha emotsioonidel põhinevaid otsuseid. Hea oleks oma ideid ja plaane arutada kellegi teadjaga, kes oskab asju adekvaatselt hinnata ja head nõu anda.

Tervise osas alustad nüüd millegi uuega, mis mõjutab su vaimset ja füüsilist tervist positiivselt. Hea aeg on mõnest halvast harjumusest vabanemiseks ja uute tervislikumate eluviiside juurutamiseks. Motivatsioonipuudust ei tohiks sul praegu olla, seega kasuta seda aega, et enda eest hoolitsemine uuele tasandile viia.

NÄDALA TAROSKOOP 14.- 20.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on sauade kuningas. Sind ootab ees toimekas nädal, kus mitmed eesmärgid vajavad saavutamist ning teemad tähelepanu. Suudad end suurepäraselt kokku võtta ja oma energiat sihipäraselt kasutada. Sa tead, mida sa tahad ja tead ka seda, kuidas seda saavutada. Praegu peaks kõik, mida ette võtad, laabuma edukalt ja sinule soodsas suunas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka detailidele, sest kui nö „väiksed asjad“ on korras, siis toimivad ka „suured asjad“ laitmatult.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud