NÄDALA TAROSKOOP 13.-19.06 | Liigu edasi vaikselt aga kindlalt

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad mõõkade paaz ja müntide üheksa. Sul on palju häid plaane ja mõtteid, mida ellu viia. Võid kasutada praegust aega aktiivseks tegutsemiseks, kuid ole tähelepanelik ka teiste tunnete suhtes. Kuigi sul on olemas plaan ja teadmised, kuidas oma soove ellu viia, pead sa siiski vahepeal hoogu maha võtma, et mitte vastuollu minna ümbritsevate inimestega. Mitte kõik ei tule nii ruttu kaasa, kui sa sooviksid. Kui oled taktitundeline ja sisemiselt tasakaalus, siis suudad käesoleval nädalal oma elus suuri asju korda saata.

Armastuse osas pead nüüd oskama piire tunnetada. Anna endale ja oma partnerile piisavalt vabadust ning ära survesta midagi, isegi kui tunned, et asjad liiguvad edasi liiga aeglaselt. Õhus on kerge konfliktioht, kuid seda annab vältida, kui suudad enne tunnetada, siis mõelda ja lõpuks oma mõtted välja öelda.

Töö- ja rahaasjade osas tasub olla ettevaatlik ja oma plaanid enne tegutsemist väga korralikult läbi mõelda. Anna kõigele aega küpseda ning pane ka detailid hoolikalt paika. See ennetab võimalikke probleeme, mis kipuvad tekkima lohakusest, kiirustamisest või inimeste erinevast asjadest arusaamisest.

Tervise osas peaksid nüüd leidma võimaluse, et puhata. Sa oled sisemiselt väsinud ja vajad patareide laadimist. See ei tähenda lihtsalt magamist või lõbutsemist, vaid mõtestatud tegevusi oma meele ja keha lõõgastamiseks, mille juures oled teadlikult kohal, tegeled oma emotsioonide ja füüsiliste ebamugavuste või tervisemuredega.

NÄDALA TAROSKOOP 13.-19.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on kuu. Sa oled praegu faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ning seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning usaldama oma sisehääle juhatust. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga ja emotsioonidega. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate kuninganna. Oled suurepärases ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südame häält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast elu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda „õiget“.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide kümme. Sinu elus on saabunud stabiilsem ja rahulikum faas, kus saad nautida kõike seda, mis on sinu jaoks oluline. Tunned, et sinu suhted on korras, tööelu hakkab selginema ja tervise üle ei saa hetkel samuti väga kurta. Kõik see julgustab sind end hästi ja enesekindlalt tundma ning siiralt rõõmustama elu üle.

Imelist nädalat!

Seotud