NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.2 | Ees ootavad väljakutsed, mis panevad su stressitaluvuse proovile

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate viis ja mõõkade seitse. Praegu kipub fookus kergelt libisema headelt ja rõõmsatelt asjadelt negatiivsele. Sind võivad kimbutada minevikutraumade mälestused, rahutud mõtted ja halvad unenäod. Mida enam sa lubad oma hinge raskustunnet, seda kurvemalt sa end tunned. Ära tee meeleheitehoos ühtegi olulist otsust. Samuti tuleb olla tähelepanelik, et mitte lasta end mõjutada manipulatsioonidest. Kui tunned, et kõike on liiga palju ja sa ei tea enam, kus sa seisad või mis on päris, mis mitte, siis peatu. Tõmba oma tegemistele pidur peale ja lase mäslevatel tunnetel rahuneda. Ainult nii suudad sa näha tõde ja teha enda jaoks häid otsuseid.

Suhete osas võib ette tulla draamasid, liigset emotsionaalsust ja melanhooliat. Üles kerkib kõik see, millega inimesed rahul ei ole. Kui oodatakse enamat ning saadakse loodetust vähem, on pettumus kerge tekkima. See võib kaasa tuua solvumisi, tülisid või üksteisest eemale tõmbumist. Kõik see on aga ego poolt tekitatud ning kui suudad jääda avatuks ja mõistvaks, siis suudad ka oma suhete osas probleeme eemale hoida või nende määra vähendada. Ära võta midagi iseenesestmõistetavalt, vaid ole tänulik kõige hea eest, mida saad kogeda.

Tööalaselt ei saa olema just kõige kergem nädal. Puutud kokku viivitustega, inimsuhted võivad kergesti pingestuda ja samuti võib lihtsast arusaamatusest või valestimõistmisest tekkida tüli või ebameeldivus, mille lahendamine võtab aega ja energiat. Raha osas tasub olla tähelepanelik, sest võimalikud on pettused ja rahalised kaotused. Jälgi hoolikalt oma rahakotti ja väärisasju ning ära lase end kahtlastesse tehingutesse kaasa haarata.

Tervise osas kipuvad nüüd välja lööma need hädad, mis on seotud vaimsete ja emotsionaalsete blokeeringutega. Stress, rahulolematus, väljaütlemata sõnad, allasurutud viha või muud rõhuvad tunded kipuvad kuhjudes väljenduma füüsilise tervise hädadena. Kui tunned, et sa oled jälle haigestunud või mõni asi aina vindub ning ei lähe üle, siis võta endale aega, et jõuda oma probleemide juurpõhjusteni.

NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.2

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Sind ootab ees aktiivne tegutsemine, kiired otsused ja edasiliikumine. Võimalikud on lähemad või kaugemad reisid. Tunned end energiliselt ja tahad asju ära teha. Oled kärsitu ja sellest võivad tekkida vead. Katsu olla tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele. On soodne aeg ka armumiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on maailm. Sinu ees avanevad uued maailmad. See võib olla nii otseses tähenduses, kui oled minemas reisile või avastamas enda jaoks uusi sihtkohti. Samas võib see ka olla hoopis uute inimestega tutvumine, uuele töökohale minek, uute vaadete omaksvõtmine või oma elu muutmine. Igal juhul saad oma mugavustsoonist välja liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kolm. Tunned end enesekindlalt ja see laseb teha julgeid tulevikuplaane. Praegu on ka kätte jõudnud aeg, kus saad juba rahulolevalt tehtud tööle tagasi vaadata ja noppida esimesi vilju. Võid kokku puutuda mõne välismaalasega, kes avardab su silmaringi ja tekitab ka soovi pisut ringi reisida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Nüüd on oluline leida tasakaal ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Sinus on jõudu ja oskust toime tulla elu tõusude ja langustega, kuid sa pead ka endasse uskuma. Leia nüüd endas kindlus ja eneseusk, siis suudad ületada kõik raskused ja takistused, mis sinu teele võivad sattuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt keeruline. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Tunned, et õhus on pinged ja stress. Kipud ise liigselt muretsema ja sellega enda jaoks asju tumedamates toonides värvima, kui need reaalsuses on. Katsu hoida jalad maas ja vajadusel aruta oma mõtteid ja tundeid mõne lähedasega, et asju veidi teise nurga alt näha.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Saad tunda hingerahu ja rõõmu. Oled jõudnud oma elus üht-teist saavutada, tänu millele võid rahulolevalt tagasi vaadata. Naudi seda, mis sinu elus hetkel olemas on ja luba endale kõike seda, mida väärt oled. Praegu on hea aeg ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Oled motiveeritud, ambitsioonikas ja ei karda ohje enda kätte haarata. Nüüd on oluline, et sa ei laseks end oma eesmärkide saavutamise teelt kõrvale kallutada, sest sinu teele satub erinevaid ahvatlusi ja ka väikseid takistusi. Hoia oma siht silme ees ja sa saavutad kõike, millest oled unistanud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Praegu suudad elu maisema poolega seotud unistusi ellu viia, kui oled pühendunud ja visa. suurepärane aeg on finantsplaanide tegemiseks ja tööalase edu saavutamiseks. Hea aeg on ka loodusega kontakti loomiseks ja maandamisega seonduvateks praktikateks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. On hea aeg igapäevaelu sekelduste juurest eemaldumiseks ja endale oma aja võtmiseks. Võid kogeda väsimust või tüdimust argipäeva stressist ja parim, mida praegu enda jaoks teha saad, on pakkuda oma kehale ja hingele seda, millest oled puudust tundnud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd saad tunda kergendust ja näed, kuidas asjad hakkavad paremuse poole liikuma. Mis iganes sulle varasemalt on muret teinud, hakkab sinu enda tegutsemise toel lahenema. Ära kaota lootust, varsti tunned end suurepäraselt ja saad rõõmustada positiivsete tulemuste üle.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

 

Seotud