NÄDALA TAROSKOOP 12.- 18.12 | Edasi viib otsekohesus ja ausus

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad mõõkade kuningas ja müntide kuningas. Nüüd pead otsuste langetamisel lähtuma eelkõige loogilisest mõtlemisest ja praktilistest kaalutlustest. Hoia oma eesmärgid silme ees ja ära lase end kohati üle pea kokku löövatel emotsioonidel eksitada. Sina ise tead kõige paremini kes sa oled, mida sa soovid ja mis sind õnnelikuks teeb. Julge enda eest seista ja ära jäta oma vajadusi unarusse.

Armuasjade osas peaks olema kindel ja stabiilne aeg, kus mõlemad partnerid julgevad üksteisele oma soove ja ootusi välja öelda ning olla nemad ise. Edasi viib otsekohesus ja ausus. Inimesed suudavad nüüd üsna tasakaalukad ja rahulikud olla ka muidu kirgi kütvate teemade osas. Kui oled mõnda keerulist jutuajamist edasi lükanud, siis just nüüd on sobiv aeg, et asjad selgeks rääkida.

Tööasjades peaks nüüd tegema konkreetseid plaane, keskenduma tähelepanelikult ka detailidele, olema valmis taluma vajadusel ka rutiini, sest just nii saad praegu tehtud need asjad, mis oma tähtaegadega sinu tähelepanu nõuavad.

Tervise osas on praegu tähtis see, et sa ei muutuks oma tegemistes liialt kaootiliseks. Lähenev pühadeaeg või nii toitumis- kui ka liikumisharjumusi muuta ning unegraafiku sassi lüüa. Katsu jälgida, et sa jääksid kõiges, mida teed, mõõdukaks ja ei kalduks äärmustesse. Üldiselt peaks olema soodne aeg pikalt vindunud tervisehädadega lõpparve tegemiseks ning positiivsete harjumuste juurutamiseks.

NÄDALA TAROSKOOP 12.- 18.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku tugevus. On aeg tegeleda oma mõttemaailma korrastamisega. Sinu ülesandeks on õppida keskenduma sellele, mida sa tahad. Mitte sellele, mida sa ei taha. Kuigi see võib tunduda esmapilgul üsna üks ja seesama, siis tegelikult see nii ei ole. Kui soovid külgetümbeseaduse enda kasuks tööle panna, siis tuleb oma soove universumile õigesti edastada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Ees seisab periood, kus sind ootavad seltskondlikud ettevõtmised, lõbustused ning palju suhtlemist erinevate huvitavate inimestega. Sa oled lõõgastumise ära teeninud, see on sulle meeldivaks vahelduseks ning võimaluseks luua uusi suhteid, seda nii töö- kui ereaelu osas. Kõik protsessid on praegu kiirete arengutega ning õhus on ka positiivsed uudiseid, mida oled ammu oodanud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on õnneratas. Sinu elus toimuvad muutused. Osad neist on suured ja läbi raputavad, teised aga märkamatud ja pigem pealispinna all vaikselt oma korrektuure tegevad. Ära sõdi muutustele vastu, nii muudad sa iseenda jaoks olukorra keerukaks. Katsu olla võimalikult paindlik ja avatud, nii suudad mõista palju rohkem nende sündmuste tähendust, mis sinu elus aset leiavad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab narr. Nüüd on saabunud hea aeg oma elus muutusi teha. Sinu ees on avatud mitmed uksed, mis lasevad sul liikuda enda poolt valitud suunal. Siin on oluline see, et sa teeksid oma otsused tuleviku osas nii, et seda ei tuleks hiljem kahetseda. Ära lase end ahvatleda tühistel ja pealiskaudsetel naudingutel, vaid vali see, mis on sinu jaoks tõesti oluline ja südamelähedane.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. On saabunud aeg elust rõõmu tundmiseks. Sind ootavad ees õnnelikud ja harmoonilised ajad. Oled enesekindel, lased oma intuitsioonil end juhtida ning oled jõudnud nii kaugele, et võid enda saavutuste üle õigusega uhkust tunda. Sind ootavad ees seltskondlikud sündmused ning tihedad kohtumised sõprade või sugulastega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kaarik. Praegu viib sind edasi oskus iseennast piisavalt hästi motiveerida ning suur tahtejõud. Sa usud endasse ja oma võimetesse ning suudad vajaduse korral ka teisi uskuma panna, et suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära ainult hakka uskuma, et oled kõikvõimas, piisav kogus enesekriitikat ja teiste nõuannete kuulamist tulevad kasuks ka sinu puhul.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks, mis paneb su hinge hõiskama.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate neli. Nüüd saad kogeda õppetunde, kus tuleb mõista, et oluline on see, mis sul on olemas, mitte see, mis oleks võinud olla või millest sa ühel või teisel põhjusel tunned, et oled ilma jäänud. On aeg keerata on fookus nendele „õnnistustele“, mis sinu elus hetkel reaalselt juba on ja olla nende eest tänulik. See toob sind tagasi reaalsusse ja mõistmisse, et sinu elus on palju imelist.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.