NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.09 | On aeg oma elu muuta ja unistusi täide viia!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad ülempreestrinna ja karikate üheksa. Sa suudad oma elu muuta, oma unistusi täide viia ja saavutada eesmärke, millest oled unistanud, kui usaldad oma intuitsiooni ja jälgid märke, mida universum sulle saadab. Sinu eneseusk on suur ja see laseb sul läbi elu liikuda sujuvalt ja sünkroonsuses olevana.

Armastuse osas peaksid asjad laabuma sel nädalal suurepäraselt. Partnerite vahel on hea üksteisemõistmine ning pingeid tekitanud olukorrad lahenevad valutult. Praegu on olulised teemad sensuaalsus, lähedus ja julgus olla haavatav. Kui soovid suurendada oma südames armastuse tunnet, siis tegele endas harmoonia ja tasakaalu leidmisega. Mida enam sa oled kohal ja teadvustad endale oma mõtteid ja soove, seda autentsemad on need emotsioonid, mida koged. Nüüd on hea aeg selleks, et parandada inimsuhteid ja tunnetada ühtsust kõiksusega.

Tööalaselt on hetkel kõige olulisem saavutada õige meelestatus. Kui sa tead, mida sa soovid ja miks sa midagi teed, siis suudad leida endas ka need ressursid, mis aitavad sul oma eesmärke ellu viia. Nüüd peaksid leidma lihtsalt inspiratsiooni ja motivatsiooni. Sel nädalal saad ka mingeid teadmisi või uut informatsiooni, mis aitavad kaasa sellele, et suudaksid teha paremaid otsuseid.

Tervise osas pead kuulama, mida su keha sulle ütleb. Ära kaldu liialdustesse ega koorma liigselt oma keha. Sa tunned intuitiivselt, mis on sulle hea ja millest peaksid hoiduma. Luba endale selliseid tegevusi, mis pakuvad kehale mõõdukat füüsilist koormust ning tekitavad sinus ka rõõmu ja naudingut liikumisest. Ära unusta ka iga päev korraks aega maha võtta ja endasse vaadata, teadvustada, kus sa oled ja mille suunas liigud. Hoia oma keha ja meel tasakaalus.

NÄDALA TAROSKOOP 12.-18.09

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Oled leidnud oma sisemise rahu ja teadmise, mis suunas sa elus edasi liigud. Suhted on harmoonilised ja teadlikud, sest sa oled omandanud oskuse, kuidas mitte lubada end kaasa tõmmata teiste inimeste poolt loodud konfliktidesse. Sa usaldad iseennast ja oma sisetunnet ning oled eluga igati tasakaalus ja hea ühenduses.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade äss. Sel nädalal ootab sind ees uus algus. See võib olla nii mõni uus eesmärk, uute positiivsete harjumuste sissejuurutamine, kui ka mõni täiesti elumuutev samm, millesse sa suhtud kire ja entusiasmiga. Igal juhul tunned end praegu täis elurõõmu ja teotahet olevana.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade viis. Sa puutud kokku mingit sorti konfliktiga, kus põrkuvad egod ja inimeste maailmanägemused. Tunned, et pead kohati pingutama, et säilitada sisemine rahu ja tasakaal. Pea meeles, et niikaua, kui sa suudad jääda iseendaks ning ei lase end „mänguesse“ kaasa tõmmata, ei saa keegi sind kahjustada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. See, mille nimel oled vaeva näinud, hakkab lõpuks vilja kandma. Sa suudad parandada nii oma emotsionaalset kui majanduslikku olukorda. Tunned, et oled jõudnud iseendaga harmooniasse ja see peegeldub vastu ka välisilmast.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide kuninganna. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. Sul on omad ambitsioonid ja oled nõus pühendama kõik abinõud selleks, et neid ellu viia. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad „kokkusattumused“, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib nädal sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka ehk oma puudusteadvusega. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovid midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud